Як оформити лист Діду Морозу.

У новорічну ніч діти чекають чудес і подарунків від Діда Мороза. Малюкам відомо: щоб добрий дідусь приніс бажану іграшку, потрібно заздалегідь розповісти йому про свою мрію. Зателефонувати Дідові Морозу не вдасться, але можна написати лист .
Інструкція
1
Виберіть час для підготовки листа. Найкраще це зробити у вихідний день на початку грудня. Важливо, щоб ви і дитина були в гарному настрої і готові до спільної творчості.
2
Розкажіть дитині про те, що Дід Мороз дуже любить отримувати красиві і докладні листи. Їх він читає в першу чергу і обов'язково виконує побажання автора.
3
Обговоріть зміст листа. Ненав'язливо підштовхніть дитину до думки про те, що не можна тільки вимагати подарунки. Скажіть йому: «Дід Мороз хоче дізнатися, як пройшов у тебе цей рік, чому ти навчився. Розкажи про свої досягнення, привітай Діда Мороза і Снігуроньку зі святом, а потім чемно попроси подарунок ».
4
Якщо дитина вміє писати, хай пише самостійно. Запропонуйте йому потренуватися на чернетці. Підкажіть, як пишуться складні слова, але не загострювати увагу на помилках. Нехай дитина пише від душі, не соромлячись і не побоюючись негативної оцінки.
5
Малюкові, тільки освоює букви, ви можете крупно намалювати контури слів. Він обведе їх кольоровим олівцем або фломастером. Чи не роздруковуйте текст на принтері. Дитині цікаво самому оформити лист Дідові Морозу.
6
Продумайте, як саме будете прикрашати лист . Вибір залежить, насамперед, від бажання і здібностей дитини. Він любить малювати? Тоді нехай лист складається з двох частин: власне текст і ілюстрація. Не обмежуйте фантазію дитини. Він зобразить те, що вважає за потрібне: свій найщасливіший день, або новорічне свято, або подарунок, про який мріє.
7
Якщо ж малюк не дружить з пензликом і фарбами, зробіть лист з аплікацією. З кольорового паперу виріжте ялинку, сніжинки, новорічні іграшки (кулі, гірлянди, серпантин і т.д.). Коли вирізати буде дитина, стежте за процесом: намалюйте йому контури предметів і дайте спеціальні ножиці із закругленими кінцями.
8
Всі елементи розмістіть на аркуші паперу, склавши тематичну картинку. Продумайте аплікацію так, щоб залишилося достатньо вільного місця для тексту. Папір візьміть білу або пастельного тону: блакитну, жовту, зелену. Не використовуйте картон, його складно укладати в стандартний конверт. Акуратно приклейте всі елементи аплікації.
9
Коли клей висохне, дитина зможе написати звернення до Діда Морозу. В кінці він поставить своє ім'я, прізвище та вік. Докладна адреса тут писати не потрібно, ви вкажете його на конверті.
10
Акуратно складіть послання і запечатайте. Якщо ви плануєте відправити лист в російську резиденцію Діда Мороза, зробити це потрібно не пізніше 20 грудня. Адреса напишіть точно і розбірливо: 162390, Вологодська область, м Великий Устюг, Пошта Діда Мороза. Щоб отримати відповідь, вкажіть свою домашню адресу та індекс.
11
Однак пам'ятайте, що листів Діду Морозу приходить багато, відповісти всім в термін він не встигає. Та й виконувати новорічний «замовлення» дитини вам все одно доведеться самостійно.
12
Лист Діду Морозу ви можете відправити і казковим способом власного винаходу. Наприклад, зліпіть разом з малюком забавного сніговика, вручите йому конверт і попросіть доставити Дідові Морозу особисто в руки. У цьому випадку вам потрібно подбати, щоб дитина знайшла під ялинкою в Новий рік не тільки іграшку-подарунок, але відповідь на своє лист .
На літо Дід Мороз ховається в одній зі своїх резиденцій. Їх адреси добре відомі, і якщо задатися метою, можна легко його знайти. У нас в Росії є два місця, де можна зустрітися зі сніговим владикою.
Інструкція
1
Центральна резиденція Діда Мороза знаходиться в Москві, в садибі Влахернское-Кузьминки. Знайти її просто. Іногороднім жителям потрібно спочатку приїхати до столиці і дістатися від вокзалу чи аеропорту до Таганско-Краснопресненській гілки метрополітену. Саме на ній знаходиться потрібна станція "Кузьминки". Шукайте вихід з метро до кінотеатру "Висота". Пройшовши прямо по Волгоградському проспекту, скрутіть наліво, на есененской бульвар. По ньому дотримуйтесь прямо до перетину з вулицею Юних Ленинцев. Там поверніть наліво і продовжуйте дорогу, не звертаючи, до входу в паркову зону. Дорога від метро до воріт займе близько 15 хвилин. У садибі знайдіть резиденцію Діда Мороза. Знаходиться вона поруч з "Шпиталь ветеранів". Дійшовши до кінця ансамблю ставків, вам потрібно перетнути лінію електропередач (ЛЕП). Поверніть наліво, в сторону довгого і високого сірого будинку. Це і є госпіталь, поряд з яким знаходиться садиба зимового господаря. Довідкові телефони парку "Кузьминки": +7 (495) 657-60-46, +7 (495) 657-60-52.
2
Якщо приїхати в Москву можливості немає, відправте Дідові Морозу листа. Зробити це можна за адресою: 109472, г. Москва, Кузьминський ліс, Дідуся Мороза.
3
Батьківщиною Діда Мороза в Росії вважається місто Великий Устюг. Потяги до станції Ядріха (де він розташований) ходять з Ярославського вокзалу м Москви. У самому Великому Устюзі розташована міська резиденція снігового владики. Її адреса: Радянський проспект, 85. Доїхати туди можна від вокзалу на таксі, розцінки доступні. Крім цього обов'язково відвідайте Вотчину Діда Мороза. Вона знаходиться недалеко від міста. Дістатися до неї можна, сівши на автовокзалі в рейсовий автобус в сторону Морозовіц. Години роботи казкових володінь - влітку з 10-00 до 18-00, до і після Нового року з 10-00 до 21-00. Записатися на екскурсію і дізнатися більш детальну інформацію можна за телефоном: +7 (81738) 5-21-32.
4
А ще на Вотчину Діда Мороза можна відправити лист із заповітними бажаннями за адресою: 162390, Вологодська область, м Великий Устюг, а/с 10 "Дім Діда Мороза ".