Як зробити ковану троянду.

Досвідчений майстер може зробити з метала будь-яку художню деталь, починаючи від витіюватого візерунка і закінчуючи складною статуєю. Фантазії коваля підкоряються всі образи. Якщо ви вирішили викувати троянду , то застосовуйте сталь, легко піддається куванні. Зробіть заготовку, простягніть одну сторону на квадрат, другий відміряйте, щоб вистачило на три шари. Відрубайте зайве і переходите до планування послідовності своїх дій.
Інструкція
1
Ви отримали вихідну частину для виготовлення квітки. Розділіть верхню частину циліндричної форми на три сегменти. У центрі матеріал повинен з'єднувати всі три частини, тому його не варто прорубувати. Це основа майбутньої кованої троянди.
2
Зробіть на передбачуваних пелюстках по осі надруби гострою сокирою. При цьому залиште в середині бутона стільки матеріалу, скільки є в стержні, який ви відтягнули на квадраті. Пам'ятайте, що процес трудомісткий, і вимагає послідовності виконання операції.
3
Розігрійте піч. Тепер кожен сектор осадіть ручником. Робіть цю процедуру до тих пір, поки товщину кожного ділянки не доведете 2 мм. Розміри зразка мають стати не менш бутона передбачуваної кованої троянди. З першого лист-шару зробіть Пятилистной розетку. Слідкуйте, щоб була присутня видимість перекриття як в реальному суцвітті.
4
Підготовлені розділені частини сегментів стануть кованими пелюстками. Доведіть їх до потрібної товщини, укладіть в бочонок з розмірами бутона кованої троянди. Так ви загорнули в бутон перший шар. Робіть другий шар. Враховуйте, що він повинен вийти трохи більшого розміру, тому що вийде не красивим виріб. Приділіть пропорціям особливу увагу.
5
Далі повторіть ті ж дії, як з верхнім шаром. Розітніть сокирою частини, Проком пелюстки, закрутіть в бочонок, пріплюснув зверху. Надавайте форму бутона.
6
Третій шар ще більш расклёпайте тим же способом, оберніть його навколо двох попередніх шарів на конус. Слідкуйте, щоб один лист прикривав наступний. У природі по такій формі будується бутон троянди. У третьому шарі окремі пелюстки розганяйте більш ретельно на кінцях. Трохи закручуйте їх, надавайте більш природний вигляд.
7
Якщо ви хочете викувати цілий букет, то включите троянди різної зрілості. Регулюйте розмір кожного бутона відтягненням решт листа, а також змінюйте величину закручування. Так у вас вийдуть і тугі бутони, і розпущене ковані квіти. Щоб викувати стебло, витягніть болванку на квадрат. Прогрійте грані, збийте і сформуйте з квадрата кований стебло. Потім прогрійте бутон і надайте кліщами форму квітки.