Як зробити самому роги лося. роги і черепа на медальйонах своїми руками.

Багато мисливців виставляють свої трофеї вдома або в заміських маєтках, ця традиція має багатовікове коріння, а тому її основи передаються з покоління в покоління. початківці мисливці йдуть, як правило, на птицю, перший видобуток професіонала - лось. його опудало прийнято робити самостійно, але під керівництвом досвідченого майстра. Мабуть, саме цікаве і складне, це зробити роги тварини.
Інструкція
1
Для черепа лося вам знадобиться велика спеціальна ємність. Враховуйте, що будова його рогів ускладнить вам занурення в киплячу воду. Звичайна кругла ємність не підійде, бо самі роги піддадуться температурного впливу пара, змінять свій первісний колір і структуру. Такі ж негативні наслідки будуть при обробці трофея на багатті. Тому там, де роги впирається в краю ємності, зробіть прорізи з виточками, щоб отримати можливість покласти кришку.
2
Підберіть ємність. У неї повинен вільно поміститися череп. У тому місці, де роги лягають на край ємності, виконайте проріз, розмір якої повинен бути більше підстави рогів. Слідкуйте, щоб розетки рогів виходили назовні. Якщо надалі вам попадеться більш молоде тварина, і розетки його рогів будуть розташовуватися ближче від основи черепа, потраплять в ємність, то обв'яжіть розетки дрантям. Так ви досягнете того, що череп хоч і не весь зануриться в окріп, але, добре вивариться, а роги збережуть свій природний колір.
3
Якщо ви знаходитесь в польових умовах, то використовуйте паяльну лампу, обов'язково з напрямних соплом під ємність. Можете зробити з металу або цегли спеціальну піч. Зазначена процедура повинна входити в послуги адміністрації лісового господарства, тому краще запитайте перед полюванням, чи є в господарстві пристосування для попередньої обробки трофеїв.
4
Якщо ви хочете зробити роги лося в класичному варіанті з вибіленим черепом, поміщеним на медальйоні, то вам підійдуть вищевказані поради. Якщо ви плануєте зробити роги лося разом з головою, то стежте, щоб обробляючи тушу, на шкурі спочатку провели кільцевої розріз в області за лопатками тварини. Далі зніміть її панчохою до голови. Якщо немає можливості відразу приступити до таксидермічної роботі, то шкуру знімайте повністю звичайним способом, роблячи верхній розріз від лопаток до рогів. Потім проведіть розріз «ластівчин хвіст», за ним розріз навколо рогів, навколо очей і навколо губ.
5
Після того, як виварити роги лося, знежирте їх, відбілити і приступайте до аранжування. Врахуйте, що череп лося великий, тому цільним його не залишають. Зробіть стандартний зріз черепа лося на середині очниці, зберігаючи носові кістки.
6
Переходьте до виготовлення медальйона. Товщина його може бути різною, від 30 до 50 мм залежно від виду лося. Не робіть на медальйонах різьбу, тільки злегка прикрашайте нижню їх половину. Крім дорогих порід дерев можете взяти Шпоновая покриття. Кріплення рогів до медальйону робіть на два болта. Зі зворотного боку біля основи рогів просвердлите ненаскрізні отвори, наріжте різьбу.