Як самостійно розпалювати багаття. знайти місто за кодом.

Відпочинок на природі - що може бути приємніше? Костер, шашлички, сосиски на паличці. Їжа, приготована на природі, набагато смачніше тієї, що готують вдома. А якщо ви не вмієте розпалювати багаття правильно, то можете витратити багато нервів, перш ніж насолодитеся смачною і ароматною їжею.
Вам знадобиться
  • - розпалювання
  • - хмиз
  • - товсті сучки
  • - сірники або запальничка
Інструкція
1
Для правильного розведення багаття необхідна розтопка, хмиз і великі товсті сучки. Розпалюванням може служити папір, береста. Якщо немає ні того, ні іншого в хід можна пустити лучину або невеликі сухі ялинові гілочки. Вони розпалюються теж досить швидко. Не забудьте пом'яти папір, перш ніж використовувати її як розтоплення. До речі, якщо є папір, ялинові гілочки і лучину можна використовувати замість первинного палива.
2
На голу землю укладають зім'яту папір (краще газети) і присипають її дрібними гілочками і лучиною. А щоб скіпа потім краще розгоралася, незайвим буде її укладати, спираючи на гілочки побільше, щоб після прогорання папери скіпа не осідали на землю.
3
Підпалюють розпалювання знизу, інакше верх прогорить, а все, що лежить внизу, залишиться недоторканим, і багаття не вистачить вогню для того, щоб розгорітися.
4
Розпалювання «заправлена» і підпалена. Кидаємо в розгорається багаття ще скіпи і дрібних ялинових сучків. Саме вони будуть «запалом» для багаття. Поступово підкидає у вогонь сучки все більших розмірів. Коли вогнище «схопиться», вам залишиться лише підкидати іноді великі дровишки.
Зверніть увагу
Чи не рекомендуємо використовувати як розпалювання молоду хвою, солому або сіно. Газети краще використовувати в комбінації з ялиновими гілочками і лучиною.
Корисна порада
Перед початком розведення багаття переконайтеся, що у вас достатньо розпалювання і дров різних «калібрів».