Як зняти фільм на любительську камеру. знімаємо аматорський фільм.

Купуючи відео камеру , ми всі стаємо трохи режисерами і природно, мріємо зняти фільм. Спочатку найменший, про своїх дітей або батьків, друзів-знайомих. А вже потім замахнутися і на постановочний художній фільм. Що необхідно для того, щоб фільм вийшов якісним?
Інструкція
1
Придбайте касети (диски, інші цифрові носії), потім штатив, фільтри і насадки на об'єктив, аксесуари для камери. На заключному етапі знадобиться комп'ютер для монтажу. Зйомки екскурсій і турпоїздок можна проводити без будь-яких пристосувань, тому що буде просто ніколи їх встановлювати. Єдине зауваження: не знімайте на ходу. Кадри будуть тремтіти і сіпатися. Краще зупиніться на кілька секунд, зніміть вподобану деталь, потім рухайтеся далі.
2
Для зйомок на воді придбайте поляризаційний фільтр і бленду для вашої камери. Це необхідно, щоб відблиски з поверхні води не заважали зображенню, а також щоб оберігатися від відблисків бокового кольору. Поляризаційний фільтр навертається прямо на об'єктив. Бленда являє собою насадку з непрозорого темного матеріалу.
3
Якщо ви хочете зняти свято чи іншу статичну картину, встановіть камеру на штатив. Тоді вона буде легко повертатися в потрібному напрямку, без підскакування кадру. Для наповнення фільм а знімайте особи крупним планом, а також фрагменти обстановки приміщення або вуличного пейзажу.
4
Те ж саме можна порадити і при зйомці постановочного кіно. Камера не повинна рухатися, рухатися повинні актори. Крім того, не знімайте навпроти вікон і дверей - буде багато засвічених кадрів. Чи не записуйте на камеру звук при поганій погоді, що йде дощ, вітер. Озвучте все, що ви хочете, прямо в камеру , в спокійному приміщенні. Все це ви змонтуєте потім на комп'ютері. Для нормального сприйняття кожен фрагмент не повинен тривати більше 5-10 секунд. Довгий епізод повинен бути виправданий своею важливістю для вас або учасників фільм а.
5
Отже, візьміть камеру , встановіть її на штатив. Натисніть кнопку включення і кнопку запису - REC. Наїзди і від'їзди знімаються за допомогою трансфокатора, який є на кожній аматорської фотокамері. Це плоска кнопка зі стрілками. Але майте на увазі, що трансфокатор садить акумулятор кінокамери швидше, тому слід запастися додатковим джерелом живлення. Пам'ятайте: всі епізоди і фрагменти повинні бути логічно пов'язані між собою. І не хвилюйтеся - при остаточному монтажі на комп'ютері всі дрібні недоліки можна просто видалити.