Як побудувати фингер парк. Як зробити фінгерпарк.

На фінгерборді ви маєте можливість моделювати складні трюки, вправляючись у рухах своїх пальців. Роликова дошка має свободу обертання і умови для виконання стрибків за рахунок масштабування прогину дошки, підшипників і коліс. Тренування по фінгербординг проводите на фингер парку. Причому, фінгерпарк, побудований своїми руками, вселяє велику впевненість у безпеці.
Інструкція
1
Зробіть заготовку для рампи. Візьміть шматок ДВП прямокутної форми з потрібним для вас розміром. Приготуйте посудину з гарячою водою, можете скористатися своєю ванною. Замочіть ДВП доти, поки лист почне добре прогинатися. Тепер оберніть мокрий шматок навколо циліндричного предмета. У домашніх умовах фінгербордісти часто використовують для цього просту банку. Ваше завдання - отримати згорнутий в трубу ваш шматок ДВП. Зафіксуйте заготовку в згорнутому положенні, можете застосувати зверху вантаж для більш якісної фіксації.
2
Залиште згорнутий ДВП до повного висихання на добу. Все одно, у вас є чим зайнятися в цей час. Займіться виготовленням опори для гнутого поля. Візьміть рівні бруски з прямокутним перетином. Заміряйте розміри так, щоб передбачувана висота опор відповідала параметрам рампи за вашим планом. Тепер надійно прибийте опори до рампи.
3
Випиляєте майданчики з такого ж ДВП по ширині вашого гнутого полотна, і молотком прибийте їх спочатку до вашої рампі з обох кінців. Конструкцію зміцните знизу ще додатковими брусками. Для зміцнення можете використовувати меблеві куточки, які продаються в магазинах.
4
Проведіть шліфувальні роботи, попередньо зашкурена поверхні. Як варіант дизайнерського рішення, залакіруйте все. Якщо є бажання, то можете покрити конструкцію фарбою. Закріпіть рампу на важкій рівній основі з ДВП. На кінцевому етапі зафіксуйте готову рампу на столі або на підлозі.
5
Багато фінгурбордісти будують фінгерпарк з підручних засобів. Книги використовуйте для драбинок і граней похилих пагорбів. Замість книг можете взяти касети і диски. Їх поверхня пропонує кращі ковзанням, тому такі споруди підходять для виконання "комбо", "фліпів" і "мінлива" .Щоб зробити розгонку, під книжкову обкладинку підкладіть ластик. Можете у власному інтер'єрі знайти похилі предмети - коробки або меблеві аксесуари.
6
Щоб зробити перила, зміцните олівець у виїмках на двох гумкою, або спрямований вниз олівець закріпіть скотчем на узвишші. Як варіант використовуйте загнутий під прямим кутом цвях, вбийте його касету або в стільницю.
Фінгерборд - це досить нова розвага і хобі, яке, незважаючи на свою екзотичність і новизну, вже знайшло сотні тисяч прихильників по всьому світу. Інтерес до мініатюрного пальчикові скейтборду і трюкам, які можна виконувати разом з ним, є у багатьох, але далеко не всі знають, де придбати цю недешеву іграшку, а багато хто просто не можуть собі це дозволити. Тим не менш, не варто собі відмовляти в задоволенні володіння фінгербордом - його неважко зробити самому.
Вам знадобиться
  • лобзик, наждачний папір, напилок, ножиці, супер-клей, запальничка, дерев'яна лінійка, склянку окропу, прозорий лак, фломастер, олівець, малюнок скейтборду, гума
Інструкція
1
Візьміть дерев'яну лінійку і олівцем нанесіть на неї контури фінгерборда. Його довжина повинна складати 9.5 см. Випиляєте верхню і нижню напівкруглу частину дошки за допомогою лобзика і доведіть півкола до акуратного стану за допомогою напилка. Також напилком з боків сформуйте конкейвом (загини по краях дошки).
2
Визначте місця, в яких дошка буде загинатися в передній і задній частині. Позначте місця згинів олівцем і злегка надпілов їх. Після цього опустіть дошку в склянку з окропом, витягніть і злегка надломити загини. Просушіть їх над запальничкою, і якщо необхідно, залийте в отримані щілини супер-клей.
3
Коли дошка висохне, і загини будуть зафіксовані, розфарбуйте її фарбами або фломастерами в один яскравий колір. На дрібним наждачним папері виріжте контур дошки і приклейте наждак до лицьовій стороні.
4
Тепер відкрийте заздалегідь знайдену картинку з малюнком на скейтборді і роздрукуйте її на кольоровому принтері. Виріжте надрукований малюнок, приклейте до зворотної нижній стороні дошки, а потім залакіруйте прозорим лаком і залиште сушитися.
5
Коли фінгерборд висохне, починайте робити колеса і подвеску.Для цього скористайтеся гумкою, з якої виріжте амортизатори розміром приблизно 1 на 1 см. До кожного амортизатора повинна бути приклеєна вісь - використовуйте для неї дві палички, отпіленние від круглого олівця довжиною близько 2 см кожна.
6
Щоб зробити колеса, випиляєте з лінійки 8 кіл діаметром 0.3 см. Склейте їх попарно, щоб вийшли колеса.
7
Приклейте вісь до гумки, а колеса - до осі.Ваш фінгерборд готовий.