Як зробити саморобну штангу.

Спортивна штанга - пристрій, призначений для накачування біцепсів, трицепсів і т.д., а також для того, щоб просто стати трохи сильніше, поліпшити свою фігуру і для підтримки зовнішнього вигляду у формі. Для того щоб почати гойдатися, зовсім не обов'язково відразу бігти в спортивний магазин і вивалювати чималу суму за стильний снаряд. Виготовити штангу без зусиль можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • широкий канцелярський скотч, 8 порожніх рівний пластикових пляшок, держак для лопати або будь-яка залізна труба довжиною близько двох метрів і діаметром приблизно 3,5 см, алюмінієвий дріт, клей момент, цемент та/або простий річковий пісок.
Інструкція
1
Візьміть пластикові пляшки і відкрутите пробки. При цьому слід знати, що всі пляшки повинні бути однакового обсягу - або все по 1,5 літра, або по 2, або навіть по 5. Чим більше об'єм пляшки, тим, відповідно, буде важче штанга.
2
Приготуйте рідкий цементний розчин або пісок. Наповніть пляшки або залийте всередину цемент. Зауважте, що маса штанги може бути різною, залежно від вашого уподобання, а отже, ви можете половину пляшок нагадати цементом, а половину - піском або зробити інші конфігурації (2 пляшки - цемент, решта - пісок і т.д.). Також можна, використовуючи один пісок, просто-напросто додавати в пляшку воду, роблячи його більш важким. Будьте уважні - не переборщіть з масою, тим більше якщо ви є новачком у цій справі.
3
Нанесіть на пробки клей і закрутіть їх на пляшки. Наносити клей необхідно для того, щоб випадково упустивши штангу з рук, ви не розсипали пісок з пляшок.
4
Поставте наповнені пляшки в ряд і щільно обмотайте їх по 4 штуки підготовленим скотчем. Витків скотчем робіть якомога більше - як мінімум 30-35. Пляшки жодним чином не повинні бовтатися в зв'язці, вони повинні бути міцно з'єднані.
5
Зафіксуйте отримані зв'язки з пляшок за допомогою дроту. Ближче до дна зробіть 4 витка дротом і близько 6-7 - ближче до шийки. Таким чином, у вас вийде 2 зв'язки з пляшок.
6
Вставте в отвір кожної з зв'язок посередині між пляшками дерев'яний держак або металеву трубу ближче до шийки, як би повісивши вантаж на палицю. Як закріпити пляшки на трубі, кожен вирішує сам для себе, це можна зробити, наприклад, загнув догори краю труби або обмотавши краю держака, виступаючі за пляшки дротом.