Як поміняти код на сейфі.

Один із способів забезпечити схоронність цінностей на випадок пожежі або проникнення в приміщення грабіжників - зберігати їх в сейфі . Конструкція сейфа і наявність складного коду робить взлом складним, вага і можливість вбудувати в стіну ускладнює його винесення з приміщення, а матеріал, з якого він виготовлений, захищає від дії вогню та вибуху. Щоб уникнути ситуації, коли гроші будуть надійно заховані в сейфі від самого власника, уважно поставтеся до процедури установки коду.
Вам знадобиться
  • - інструкція з користування сейфом;
  • - ручка;
  • - аркуш паперу.
Інструкція
1
Вивчіть інструкцію і ознайомтеся з механізмом відкриття сейфа. Спробуйте закрити і відкрити новий сейф, використовуючи заводський код з інструкції.
2
Приступайте до зміни коду. Відкрийте двері сейфа, не закриваючи її, заблокуйте замок. Для цього зробіть 4-5 повних оборотів кодового диска проти годинникової стрілки. Наберіть кодову заводську комбінацію (вона вказана в інструкції, як комбінація для першої зміни коду), також уточніть в інструкції, скільки разів необхідно обертати диск механізму і напрям повороту. Наприклад, можливий такий порядок дій: - обертайте ручку механізму проти годинникової стрілки, зафіксуйте цифру 10 навпроти робочої мітки. Повторіть процедуру 4 рази; - поверніть ручку за годинниковою стрілкою, виставте цифру 20 навпроти робочої мітки. Процедуру повторіть 3 рази; - поверніть ручку проти годинникової стрілки, навпроти робочої мітки встановіть цифру 30, виконайте це 2 рази.
3
Вставте в отвір, розташований на внутрішній стороні дверей сейфа, спеціальний ключ до упору, після поверніть його на 90 градусів за годинниковою стрілкою. Ключ залишайте в цьому положенні на час установки коду.
4
Зверніться до інструкції, ознайомтеся з вимогами фірми-виробника до задаваемому коду. Запишіть придуманий код на папері, щоб не забути. Проведіть наступні дії (для різних сейфів вони можуть відрізнятися, попередньо ознайомтеся з інструкцією): - поверніть ручку механізму установки коду проти годинникової стрілки і виставте навпроти позначки для зміни коду першу цифру нового коду. Повторіть цю процедуру 4 рази; - обертайте ручку механізму за годинниковою стрілкою, виставте другу цифру встановлюваного коду навпроти позначки для зміни коду, виконайте це 3 рази; - поверніть ручку проти годинникової стрілки , навпроти позначки для зміни коду зафіксуйте третю цифру задаваемого коду, повторіть процедуру 2 рази.
5
Поверніть в попереднє положення спеціальний ключ (поверніть його проти годинникової стрілки на 90 градусів), потім витягніть його. На цьому зміна коду завершена.
Зверніть увагу
Обов'язково два-три рази перевірте правильність нового коду при відкритих дверцятах сейфа, встановлюючи його і знімаючи знову.
Корисна порада
При користуванні сейфом повертайте диск установки коду повільно і плавно, кожну цифру коду встановлюйте строго під міткою. Кодовий замок являє собою прецизійний механізм, намагайтеся поводитися з ним акуратно.