Як подолати боязкість.

Нерішучість може бути рисою характеру, а може бути і захисною реакцією вашої психіки. Якщо це якість приносить вам тільки незручності і погіршує ваше життя, варто попрацювати над собою і виправити ситуацію.
Вам знадобиться
  • консультація психолога, курси з риторики, курси з ораторської майстерності
Інструкція
1
Прослухайте і виконайте рекомендації психолога. Він допоможе вам скорегувати ваші умовиводи і дії. Ви швидше почнете адаптуватися і змінювати себе.
2
У разі самостійної роботи розвивайте впевненість в собі, а не боріться з боязкістю. Згадуйте свої переможні моменти. Займіться яким-небудь новим справою або освойте нову професію. Обов'язково вірте в свій успіх. Більше читайте, спілкуйтеся, висловлюйтеся. Яскравий цікавий співрозмовник не може бути боязким.
3
Поспостерігайте за тим, як поводяться упевнені в собі люди. В першу чергу, це стосується мови і жестів. Мова впевненого в собі і гідного людини емоційна й цікава сама по собі. Він не соромиться прямо висловлювати свої думки, не використовує у великій кількості загальноприйняті мовні звороти, в міру жестикулює, гармонійно надаючи своїм словам більшої значущості. Його приємно слухати, він залишає незабутні враження. При певній смислової спрямованості мова може сприяти діяльності слухачів.
4
Вчіться правильно висловлювати свою точку зору. Ваші переконання можуть відрізнятися від думки інших людей. Ваша задача - при необхідності спокійно і грамотно висловлювати свої думки. Якщо ви чуєте критику або відмову в вашу сторону, не хвилюйтеся: це нормальне явище. Просто будьте до цього готові. Іноді деякі люди вважають тільки свій світогляд істинно вірним, будь-яка протилежна точка зору сприймається ними вкрай негативно.
5
Займіться риторикою, пройдіть навчання на спеціальних курсах ораторського майстерності. Мистецтво спілкування зведе в нікуди всю вашу боязкість, і якість вашого життя сильно зміниться. При постійній практиці ви зможете домогтися успіху, де завгодно. Дійте, якщо ви переконані у правоті своїх дій і можете їх обґрунтувати.
Для того щоб з кимось познайомитися, не потрібно володіти особливим талантом. Але деякі люди при знайомстві з протилежною статтю ніяковіють і відчувають бар'єр, подолати який дуже складно. Це заважає активній жізні.Чтоби життя було повноцінним і цікавою потрібно подолати свою боязкість при знайомствах.
Інструкція
1
Проаналізуйте свою манеру поведінки. Ні в якому разі не шкодуйте себе. Потрібно зрозуміти, що при минав час поміняти стратегію.
2
Приділяйте більше часу для спілкування з близькими та знайомими вам людьми протилежної статі. Для цього підійдуть колеги, однокласники. Обговорюйте з ними різні проблеми, заборонених тем бути не повинно. Поговоріть з ними про свої невдачі при знайомствах. Це буде хорошим тренінгом, так як ви будете при викати до спілкування з особами протилежної статі, почнете розуміти їх психологію.
3
Переходьте поступово до спілкування з менш знайомими людьми. Будьте готові до того, що перші хвилини знайомства завжди проходять непросто. Можуть виникнути паузи в розмові, ніяковість. Але в цьому немає нічого страшного. Деяку незручність відчуваєте не тільки ви, але і ваш співрозмовник. Ви поки ще занадто мало знаєте один одного.
4
Намагайтеся бути незалежним. Якщо вам відмовили в знайомстві, не потрібно відразу засмучуватися і панікувати. Ввічливо вибачитеся і відійдіть, не показуючи свого расстройства.Пріміте відмову гідно. Бути може, у вашого співрозмовника сьогодні поганий настрій. І справа зовсім не в вас.
5
Влаштуйте собі «уроки знайомств». Поставте перед собою завдання, познайомитися або просто поговорити протягом дня з кількома незнайомими людьми протилежної статі. На завтра поставте собі завдання, познайомитися з дуже красивою людиною протилежної статі. А на післязавтра - познайомитися з тими, хто знаходиться в компанії. Спочатку виконати свої завдання буде дуже непросто. Але уявіть собі, що все це гра, або що ви іноземний агент, що знаходиться на завданні. Це зробить ваші тренування цікавіше. Страх при знайомстві поступово пройде.
6
Попросіть допомоги у подруг і друзів, запитайте їх, як краще знайомитися. Можливо, вони дадуть вам корисні поради, які допоможуть подолати боязкість при знайомстві.
Зверніть увагу
Зарядите себе позитивними емоціями. Зрозумійте, що життя прекрасне. І всі невдачі - це безцінний життєвий урок і досвід.
Корисна порада
Будьте більш говірким і відкритим. Це розташує людей до вас. Ваше відкрите ставлення знайде відгук у серцях людей, і вони будуть так само по-доброму ставитися до вас.