Як передати малюнки з комп'ютера на телефон. Як передати картинки з телефону на комп'ютер.

Сучасні телефони з кольоровим дисплеєм не тільки прекрасно справляються зі своїми основними функціями, а й прекрасно відображають зображення і фотографії. За допомогою телефону можна легко ділитися з друзями цікавими картинками, в тому числі завантаженими з комп'ютера.
Інструкція
1
Класичним способом завантаження картинок на телефон з комп'ютера є поєднання цих пристроїв за допомогою data-кабелю, який йде в комплекті з мобільним телефоном. Перед тим як підключити телефон до комп'ютера, встановіть на нього драйвер мобільного телефону, який записаний на компакт-диск, також поставляється в комплекті. Крім драйвера з диска можна встановити спеціальні програми, за допомогою яких виконується синхронізація календарних і контактних даних з телефоном, а також робота з файлами, записаними на ньому. Залежно від моделі, підключений до комп'ютера телефон може визначатися як власне телефон, або знімний диск. У першому випадку передати картинки можна за допомогою фірмових програм, а в другому випадку - стандартними засобами операційної системи.
2
Надіслати картинки с комп'ютера на телефон також можна за допомогою кардридеров, записуючи їх безпосередньо на флеш-карту телефону. Даний спосіб підійде тільки для тих телефонів, які підтримую роботу з флеш-картами. Щоб передати картинки с комп'ютера на телефон дістаньте з нього флеш-карту і вставте її у вбудований або підключений до комп'ютера кардрідер. Для міні-версій флеш-карт використовуйте спеціальні адаптери. Передача картинок с комп'ютера на телефон даними способом нічим не відрізняється від запису файлів на звичайний знімний диск.
3
Надіслати картинки с комп'ютера на телефон також можна скориставшись бездротовими технологіями, зокрема технологією Bluetooth. Переконайтеся, що Bluetooth мається на вашому комп'ютері і телефоні. Потім увімкніть модуль на обох пристроях. Для підключення натисніть на іконку Bluetooth в системному треї комп'ютера. У діалоговому вікні підключення натисніть на кнопку «Додати пристрій». Для налаштування з'єднання дотримуйтесь вказівок майстра підключення. Після цього натисніть на іконку телефону і клікніть по посиланню «Огляд файлів на телефоні». Щоб передати картинки просто скопіюйте їх з пам'яті комп'ютера у відповідну папку в пам'яті телефону (чи на флеш-карті).
Зверніть увагу
Більш старі моделі телефону можна підключати до комп'ютера за допомогою інфрачервоного порту.