Як побудувати будинок для кішки.

Будь домашнє тварина - повноправний член сім'ї. Подбати про те, щоб йому було добре у вашій квартирі, необхідно до того, як з'явиться новий мешканець. У кішки має бути місце, де вона буде спати і предмети, які підходять для того, щоб вона могла точити кігті. Зробіть для неї будиночок із стовпчиком і лежанкою. У будиночку кицька буде спати, з лежанки - оглядати свою територію, а оббитий відповідним матеріалом стовп знадобиться для точіння кігтів.
Вам знадобиться
  • - фанера;
  • - шматок пластикової труби;
  • - ковролін для оббивки;
  • - куточки;
  • - металевий куточок для кріплення;
  • - клей ПВА;
  • - столярні інструменти.
Інструкція
1
Прикиньте розміри будиночка і лежанки. Якщо ви збираєтеся його робити до того, як кішка з'явиться в будинку, подивіться середні розміри представників потрібної породи.
2
Для верхньої лежанки виріжте шматок фанери розміром 50х60 см. Виріжте такий же шматок і з ковроліну. Оклейте верхню частину лежанки клеєм ПВА. Можна взяти і будь-який інший клей, яким можна з'єднати ковролін і дерево. Врахуйте, що клей по можливості не повинен мати запаху, інакше ваш твір кішці може і не сподобатися. Можна вирізати шматок ковроліну побільше і закріпити припуски знизу шпалерними цвяхами. Це єдине місце в будиночку, де можна застосувати цвяхи.
3
Для будиночка можна взяти готовий фанерний ящик розмірами приблизно 40х40х50 см. У ньому потрібно зробити отвір. Якщо готового ящика немає, то зробіть його самі. Спочатку в передній стінці випиляєте лобзиком отвір. Воно може бути круглим або квадратним, шириною близько 15 см. Шурупами прикріпіть бічні стінки. Прикрутите підлогу.
4
Оклейте будиночок ковроліном зсередини і зовні. Наклейте ковролін на внутрішню поверхню даху. Прикріпіть її шурупами до стін і наклейте оббивку на верхню частину.
5
Візьміть шматок труби і прикріпіть до неї з двох сторін металеві куточки. Однією стороною труба буде кріпитися до даху будиночка, інший - до нижньої поверхні лежанки. Кріпите куточки рівномірно по двох перпендикулярних діаметрах труби. Прикрутите її до даху будиночка. Зверху поставте лежанку і теж прикріпіть.
6
Обмотайте трубу мотузкою. Зробіть кілька витків, змастіть мотузку клеєм. Дайте просохнути, після чого знову намотайте кілька витків. Змастіть клеєм і їх. Таким чином намотуйте і фіксуйте мотузку до кінця. Можна використовувати двосторонній скотч. Замість мотузки можна використовувати щільну тканину, розрізавши її на смужки. Підійдуть, наприклад, старі джинси.
Зверніть увагу
Дно краще зробити товстіший і ширше - тоді конструкція вийде більш стійкою.
Корисна порада
Замість ковроліну можна використовувати щільну тканину і поролон. Спочатку наклеюється поролон, потім вся конструкція оббивається щільною тканиною. Підійдуть також параплена або пенофол. Із зовнішнього боку прокладку наклеювати не обов'язково. Перед тим як поселити кішку в її нове житло, перевірте стійкість. Покладіть на лежанку який-небудь досить важкий предмет. Труба повинна знаходитися строго по центру лежанки і криші.Для будиночка підійде і картонна коробка, якщо вона досить товста і стійка. Зробіть отвір і оклейте її з двох сторін пінофолом. Зверху обейте тканиною. Стовп в цьому випадку краще зробити окремо.