Як лікувати холеру.

Холера належить до групи особливо небезпечних інфекцій. Збудник холери при попаданні в організм викликає сильний пронос і блювоту, які, в підсумку, призводять до зневоднення. Лікують холеру антибіотиками і засобами, заповнювати втрату рідини.
Вам знадобиться
  • - доксициклін або ципрофлоксацин, азитроміцин;
  • - «Ораліт», «Регідрон», «Цитроглюкосолан»;
  • - відро;
  • - хлорне вапно .
Інструкція
1
Дотримуйтесь постільний режим. М'язова слабкість у поєднанні з зневодненням можуть привести до падінь і непритомності.
2
Приймайте антибіотики, що діють на збудника захворювання - холерний вібріон. Найдоступнішим антибіотиком є доксициклін. Його слід приймати по 1 таблетці (0,1 г) 2 рази на день незалежно від прийому їжі протягом 7 днів. Доксициклін можна замінити на ципрофлоксацин, який приймається по 1 таблетці (0,5 г) 2 рази на день протягом тижня або азитроміцин, по 2 капсули (0,5г) 5-7 днів.
3
Заповнюйте об'єм втраченої рідини і електролітів. Розчиніть у літрі води 1 пакетик якого з таких ліків: «Ораліт», «Регідрон», «Цитроглюкосолан». Пийте їх невеликими ковтками протягом всього дня. Кількість випитих розчинів повинно бути більшим, ніж кількість втраченої з екскрементами і блювотними масами рідини.
4
Для визначення кількості втраченої рідини поставте поруч з ліжком ємність для випорожнень і блювотних мас. Завдяки цій ємності вам не доведеться постійно добігає до туалету. Позиви на дефекацію при холері можуть досягати 10-20 разів на добу, але м'язова слабкість не завжди дозволяє дійти до туалету вчасно.
5
Чи не контактуйте зі здоровими людьми. Якщо контакт виключити неможливо, то попередьте їх про необхідність ретельного миття рук і зміни одягу після відвідин вас.
6
Ємність з випорожненнями і блювотними масами кілька разів на день засинайте обеззараживающими засобами, наприклад, хлорним вапном. В них містяться мільйони збудників холери.
7
При першій же можливості зверніться за допомогою до лікаря. Лікування холери в стаціонарних умовах триває пару тижнів, його успішність наближається до 100%. Крім того, після реєстрації захворювання співробітниками санітарно-епідемічної станції буде проведена дезінфекція у вашому домі. Повторне зараження холерою через побутові предмети після дезінфекції буде виключено.