Як знайти схожу картинку в інтернеті. Як знайти картинки схожі на мене.

Сучасні алгоритми пошукових систем дозволяють знаходити не тільки текствие файли, і файли, відмічені текстовими тегами, але і схожі зображення. Для цих цілей в мережі існує декілька сервісів.
Інструкція
1
Одним з найпотужніших сервісів перевірки унікальності зображень з функцією пошуку схожих файлів є проект TinEye Reverse Image Search (tineye.com). Для того, щоб знайти схожі картинки за допомогою даного сервісу, завантажте зображення, або вставте в поле вводу його url, після чого натисніть на кнопку "Пошук". Через частки секунди система представить результати пошуку, які можна упорядкувати за якістю, релевантності та розміром. Виконуючи пошук по більш ніж двом мільярдам зображень TinEye вказує унікальний адресу кожного з них в результатах пошуку. Результатами можна миттєво поділитися в величезній кількості соціальних мереж.
2
Віднедавна функція пошуку по картинках реалізована в найпотужнішій пошуковій системі Google. Для того, щоб почати пошук зайдіть на сторінку Картинки Google за адресою http://www.google.ru/imghp?hl=ru&tab=wi і натисніть на іконку у вигляді фотоапарата, зображену в правій частині поля для введення пошукового запиту. Потім завантажте файл, або вставте в поле URL зображення і натисніть кнопку "Пошук". Після цього відкриється вікно результатів, в правій частині якого натисніть на посилання "Візуально схожі". Відкриється вікно з результатами пошуку, які можна сортувати за релевантністю, темам, розміру (є можливість вказати розмір з точністю до пікселя), а також кольором. При цьому кольорові картинки можна фільтрувати по переважному відтінку. Тип картинок (особи, фотографії, малюнки) також можна вибирати.
3
Крім вищеописаних сервісів, для пошуку схожих картинок можна використовувати такі інструменти, як alipr.com, pickitup.com, а також російськомовний проект piccolator.ru, що спеціалізується на пошуку зображень схожих осіб. Робота їх здійснюється за схожим принципом, описаним в попередніх кроках.