Як закрити спливаюче вікна. Як закрити в інтернеті рекламу.

На що тільки не підуть комп'ютерні розробники, щоб заробити грошей. Зараз більшість сайтів заселено рекламою, яка постійно спливає при перегляді потрібної інформації. А є й така реклама, яка несе шкоду вашому комп'ютеру.
Інструкція
1
Отже, ви заходите на неперевірений сайт, який, швидше за все, знаходиться на безкоштовному інтернет-ресурсі. Перш ніж подивитися цікаву для вас інформацію, вам доводиться витрачати час на перегляд або закриття спливаючих вікон інтернет-реклами.
2
На щастя, настройки браузерів передбачають захист від подібної нав'язливості. Щоб заборонити показ спливаючих вікон в браузері Opera, відкрийте «Меню» браузера (кнопка за умовчанням знаходиться у верхній лівому кутку відкритого вікна ). У списку вкладок знайдіть "Налаштування", наведіть курсор на цю графу. Перед вами відкриються параметри налаштувань. Вибирайте «Швидкі настройки»: це найкоротший шлях до налаштування спливаючих вікон. Виберіть настройки спливаючих вікон: «Блокувати незапитуваної вікна ». Натисніть лівою кнопкою миші на дану рядок і зміни збережуться автоматично. Тепер робота в інтернеті стане набагато простіше і безпечніше.
3
Заборонити показ спливаючих вікон в браузері Mozilla Firefox можна таким способом. Зайдіть в меню "Налаштування", яке знаходиться на верхній панелі інструментів браузера. Виберіть вкладку «Вміст» і поставте галочку в графі «Блокувати спливаючі вікна ». Підтвердіть свої дії, натиснувши «ОК».
4
Якщо ви якимось чином скачали шкідливу програму на свій комп'ютер, і тепер спливаючі вікна з рекламою з'являються навіть при вимкненому інтернеті, прибрати їх можна таким способом. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть у ньому «Панель управління». Знайдіть вкладку «Властивості папки» та натисніть на неї двічі лівою кнопкою миші. У меню, натисніть на вкладку «Вид» і в розділі «Файли і папки» поставте галочку біля команди «Показувати приховані файли і папки». Підтвердіть свої дії, натиснувши «Застосувати» і «ОК». Тепер приховані папки, в тому числі і містять вірус, будуть видні кожному користувачеві комп'ютера.
5
Щоб видалити шкідливу програму, відкрийте «Мій комп'ютер» і на диску С зайдіть в папку «Documents and Settings». Виберіть своє ім'я адміністратора, після чого відкрийте папку «Application Data/App Data». У ній знайдіть папку «CMedia», відкрийте її, двічі клікнувши лівою кнопкою миші. Усередині цієї папки знайдіть файл «CMedia.dat». Натисніть на нього правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть команду «Відкрити за допомогою Блокнот». У розпочатому файлі знайдіть рядок «ADSR = 976» (тут замість 976 може стояти то кількість показів спливаючого вікна , яке налаштоване у вас на лічильнику). Замініть цю цифру на 0, так щоб вийшло «ADSR = 0». Поверніться в папку «CMedia» і запустіть файл «uninstal.exe», клікнувши на нього двічі лівою кнопкою миші. Дочекайтеся закінчення роботи системи.
Корисна порада
Щоб обгородити свій комп'ютер від дії шкідливих програм, встановіть хороший антивірус.