Як прилаштувати другий поверх у своєму будинку.

Якщо ваш будинок з часом стає затісний, у вас є прекрасна можливість розширити його площу за допомогою споруди другого поверху . Однак при зведенні подібної конструкції, необхідно строго дотримуватися певних правил:
Інструкція
1
Визначтеся з вашими фінансовими можливостями, а також з конструктивними особливостями вашого будинку. Якщо дах у вашого будинку маленька, а ви хотіли б істотно розширити житлову площу, споруду доведеться починати із зносу старого даху. Якщо ж вона досить велика, ви просто можете придбати потрібну кількість будівельних матеріалів та обробити горище під ще одну житлову кімнату. Якщо ж ви все-таки вирішили почати будівництво із зносу старого даху, заздалегідь підготуйте будматеріали для будівництва другого поверху і покрівельні матеріали для створення тимчасового даху для першого поверху , так як перший же дощ може здорово зіпсувати ваше житло.
2
Постарайтеся зняти дах з основи будівлі з мінімальною кількістю ушкоджень. Збережіть якнайбільше будматеріалів для зведення нової. Це дозволить помітно скоротити витрати і уникнути марної втрати вашого майна.
3
Видаливши дах, почніть встановлювати несучі балки. Це майбутня опора для вашого другого поверху . Закінчивши з цим, застеліть підлогу фанерними листами і вважайте, що справу вже наполовину закінчено.
4
Інша частина даної справи мало відрізняється від будівлі звичного будинку. Визначте висоту майбутніх стель і місця для розміщення дерев'яних стовпів-колон, на які ви будете встановлювати дах і потім приступайте до побудови стін.
5
Завершіть споруду основної частини будівлі, потім зведіть дах, поділіть вийшов другий поверх на кімнати і займіться внутрішньою обробкою приміщення. Застеліть підлогу лінолеумом або іншим покриттям, виберіть оздоблювальні матеріали для стін та стелі.
6
Пам'ятайте, що зводити новий дах потрібно обов'язково на самій будівлі. Тільки в цьому випадку вийшла конструкція буде максимально надійною і безопасной.Работа за участю декількох помічників рухатиметься значно швидше, ніж якщо працювати поодинці, тому краще не економити на наймі кваліфікованих працівників.