Як змінити колір волосся на фотографії. Як змінити колір волосся онлайн.

Щоб перефарбувати волосся в інший колір, зовсім необов'язково їхати через все місто в улюблену перукарню. Достатньо мати під рукою комп'ютер з встановленою на ньому програмою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте необхідну фотографію: пункт меню «Файл», потім кнопка "Відкрити" (гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть необхідний файл і натисніть «Відкрити». В панелі «Шари» клікніть кнопку «Створити новий коригувальний шар або шар-заливку», в меню оберіть «Колірний фон/Насиченість». Поставте галочку біля пункту «Тонування» і за допомогою повзунків «Колірний фон», «Насиченість» і «Яскравість» встановіть приблизно той колір, в який ви хочете пофарбувати волосся . Якщо не виходить, зробіть його просто яскравим, що виділяється, щоб вам зручніше було працювати надалі.
2
Зробіть чорний колір основним і натисніть Alt + Backspace. Фотографія прийме первісний вигляд. Тепер зробіть білий колір основним (гаряча клавіша D) і виберіть інструмент «Пензлик». Зафарбовуйте волосся в колір коригуючого шару. Якщо вам потрібно змінити розмір інструменту, використовуйте клавіші «[» і «]», прозорість - цифри на клавіатурі, натиск - Shift + цифри на клавіатурі. Зафарбовуючи відповідальні ділянки, поміняйте прозорість приблизно на 20%. Якщо вам потрібно наблизити зображення, використовуйте інструмент «Лупа» (Z). Закінчивши зафарбовування, розгорніть фотографію на повний розмір.
3
В панелі шарів клацніть меню, що випадає для зміни режиму змішування і виберіть «Кольоровість» або «М'яке світло». Праворуч від цього меню знаходиться поле «Прозорість», з ним теж має сенс поекспериментувати.
4
Якщо вам хочеться подивитися, як будуть виглядати волосся , пофарбовані в інший колір, знову відкрийте віконце «Колірний фон/Насиченість» і покрутіть повзунки параметрів.
5
Щоб зберегти отриманий результат, натисніть Ctrl + Shift + S, вкажіть шлях для майбутнього файлу, напишіть ім'я, в полі «Тип файлів виберіть Jpeg і натисніть« Зберегти ».