Як прибрати жирність волосся. Як швидко прибрати жир з волосся.

Підвищена жирність волосся не тільки надає зачісці неохайний вигляд, але і створює сприятливі умови для виникнення лупи. Правильний догляд за шкірою голови забезпечить волосся ам здоровий блиск замість лиснючого жирного «сяйва».
Інструкція
1
Проблема жирних волосся виникає через порушення секреції сальних залоз, розташованих під шкірою голови. Ці збої можуть виникнути в підлітковому віці, коли перебудовується весь організм, і зникнути природним шляхом після завершення статевого дозрівання. Однак причина зайвої жирності може ховатися і в захворюваннях внутрішніх органів, наприклад, через гормональні збої. У такому випадку косметичні засоби безсилі, а от консультація лікаря обов'язкова.
2
Використовуйте шампуні-кондиціонери на основі екстракту берези, морських водоростей, кропиви, шавлії, алое. Косметичні засоби, наприклад, з маслом ши і іланг-ілангу, звучать досить романтично, але навряд чи нададуть на шкіру голови досить сильний вплив, ніж «рідні» шавлія або мати-й-мачуха. Екзотика ефективніше «врятує» ті волосся и, які виросли в тій же середовищі існування.
3
Щоб відновити нормальну жирність волосся, використовуйте лікувально-профілактичні шампуні на основі дьогтю або цинку. Наносите їх на змочені теплою водою волосся и, точніше, на шкіру біля коріння (оскільки жир виробляється не в самих волосся ах). Для одного миття голови потрібно всього 1-2 краплі. При цьому довжина волосся не має значення. Злегка розітріть шампунь у вологих долонях і втирайте в шкіру голови сантиметр за сантиметром до утворення легкої піни. Зачекайте 5 хвилин, потім змийте водою. Для закріплення деякі засоби слід наносити ще раз, потім залишити на хвилину і змити.
4
Народна медицина пропонує масу способів видалення з волосся зайвого жиру і додання здорового блиску. Це відвари ромашки (для освітленого волосся), квіток липи, листя берези або лопуха. В якості натурального кондиціонера використовуйте лимонну воду: сік третини лимона розчиніть в 1 літрі води. Обполіскуйте волосся и отриманими «коктейлем» щоразу після миття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A3FnXDEd-Hk