Як зробити човен з скловолокна. виготовлення човна зі скловолокна.

Будівництво човна своїми силами - справа досить клопітка і трудомістка. Але натомість ви отримаєте судно, повністю задовольняє вас як по ходових якостях, так і за рівнем комфорту.
Інструкція
1
Розробіть і зробіть форму човна. Для цього спочатку вам необхідно зробити креслення на папері, а потім, згідно з ними, зібрати каркас потрібних розмірів. Потім потрібно зробити форму для човна зі склопластику. Для її створення вам знадобиться вирізати всі необхідні деталі з дерева. Вам слід докласти максимум зусиль, щоб дерев'яна форма була буквально ідеальною. Якщо ж ви не поставитеся до обробки форми вкрай відповідально, тоді не виключено, що човен буде мати різні огріхи і дефекти.
2
Покрийте форму спеціальною фарбою для зовнішніх робіт, яка має високу міцність і витримає близько восьми років в експлуатації. Зробіть судно зі склопластику. Для цього вам необхідно додати певну кількість скловолокна в пластичну смолу. Скловолокно є ідеальним суднобудівним матеріалом, так як це скло, яке представлене у вигляді дуже тонких гнучких волокон, які не горять, не розтягуються, а також не піддаються гниттю з часом.
3
Помістіть склопластик в кожну щілину, кожен закуток вашої форми. Робити це необхідно дуже акуратно і ретельно, адже в іншому випадку ви вже нічого не зможете вдіяти зі структурними дефектами човна. Після того як в склопластику накопичиться достатня кількість тепла, він затвердіє.
4
Розкачайте зверху по склопластику матеріал ровинг. Він посилює всі властивості склопластику і робить його більш стійким. У тих місцях, де потім ви плануєте прикріпити обладнання, вам необхідно помістити дерев'яні деталі. Для їх захисту від руйнівного впливу вологи покрийте деталі склопластиком.
5
Витягніть виливок з дерев'яної форми, коли пройде 1:00. З метою підняття корпусу човна використовуйте систему важелів. Виріжте отвори для механіки. Вставте мотор, електропроводку, систему труб. Проведіть серію випробувань, які дозволять вам переконатися в тому, що човен є водонепроникною.