Як залучати користувачів.

Основним завданням будь-якого сайту є постійне збільшення відвідуваності. Від кількості користувачів , які відвідують сайт, залежить не тільки популярність сайту, але і заробіток веб-майстра на рекламі. Існує декілька простих умов, дотримання яких дозволить вам зберігати постійний приплив нових користувачів на сайт, в той же самий час утримуючи старих.
Інструкція
1
Використовуйте пошукові системи як основний метод просування сайту. Ви також можете використовувати контекстну рекламу, але пам'ятайте про те, що більшість користувачів мережі використовують пошуковики для того, щоб знайти необхідну їм інформацію. Пошуковики на даний момент є рекламними майданчиками, але абсолютна більшість користувачів інтернету сприймає їх лише як помічників. Скористайтеся цим.
2
Щоб протягом перших секунд людина прийняла рішення на користь подальшого перегляду вашого сайту, навігація повинна бути гранично простою і зручною. Дизайн сайту повинен бути ергономічним, не повинен напружувати очі великою кількістю елементів, але в той же час повинен бути достатньо інформативним для комфортного перегляду.
3
Періодично оновлюйте вміст сайту. Дуже рідко люди перечитують одну і ту ж книгу далі. Не думайте, що якщо на сайті буде постійно перебувати одна і та ж інформація, то це сприятиме підвищенню інтересу. Використовуйте реєстрацію користувачів і розсилайте інформаційні листи про оновлення на сайті.
4
Ви також можете з успіхом використовувати партнерську програму, якщо мета вашого сайту - пошук не просто відвідувачів, а клієнтів. Використовуйте систему винагороди за наведених активних користувачів , щоб воно розраховувати не виходячи з кількості залучених осіб, а виходячи з замовлень, зробленим залученими клієнтом. Це убезпечить вас від можливих "накруток" по реєстраціях користувачів .
5
Використовуйте "вірусну" рекламу. На даний момент вона є, мабуть, найбільш ефективним засобом маркетингу. Створіть ролик або сюжет, який може зацікавити потенційну аудиторію вашого сайту або може бути просто цікавий потенційним клієнтам, і запустіть його в соціальні мережі і на такі сервіси, як youtube.com.