Як відновити пошкоджені файли.

В результаті різних подій ви можете виявити, що файли , якими ви раніше безперешкодно користувалися, не відкриваються. Операційна система виводить незрозумілі помилки, звичні програми відмовляються відкривати документи або фотографії, і ви розумієте, що файли пошкоджені. Проте ще рано їх видаляти. Існують різноманітні утиліти для відновлення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - програми Advanced Word Repair і Undelete Plus.
Інструкція
1
Можна скористатися популярною утилітою Advanced Word Repair для відновлення файлів формату doc. Запустіть програму, двічі клікнувши по стартовому ярлику на робочому столі. Якщо ярлика немає, ви можете знайти його в папці програми. Вкажіть необхідні настройки - місце розташування пошкоджених файлів, їх тип та інші параметри.
2
Після закінчення роботи програми відкрийте папку з відновленими файлами і перевірте їх працездатність. Якщо файли і раніше не запускаються, або замість символів документів (якщо у вас були пошкоджені документи) ви бачите лише білу сторінку, то відновлення пройшло невдало.
3
Спробуйте попрацювати з іншими програмами. Не впадайте у відчай - рано чи пізно ви знайдете саме ту, яка вам допоможе. Розробники вже напевно стикалися з подібними проблемами, і рішення у вигляді утиліти вже давно придумано, вам лише потрібно її знайти.
4
Можете також скористатися програмної Undelete Plus. Скачайте з офіційного сайту undeleteplus.com. Як тільки запустите програму, з'явиться вікно, в якому виберіть диск, з якого потрібно відновлювати файли . Можна також вибрати всі локальні диски на комп'ютері, однак це займе більше часу.
5
Натисніть на кнопку «Старт». Після закінчення операції буде представлений список файлів, які можна відновити. Вибираєте потрібні файли і натискаєте на кнопку «Відновити». Також варто відзначити, що поряд з файлом вказується ступінь пошкодженості документа.
6
Для відновлення файлів, що відкриваються програмами від компанії Microsoft, можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням Easy Office Recovery. Завантажити можна на сайті www.munsoft.ru. Запустіть програму на комп'ютері.
7
Перед вами з'явиться вікно, в якому виберіть диск, на якому потрібно шукати файли для відновлення. Далі натисніть кнопку «вперед». Буде проведений пошук, в ході якого програма покаже всі файли , доступні для відновлення. Виберіть потрібні документи і натисніть на кнопку «Відновити».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aOZowIZsEcI