Як знайти друга в Англії. Де знайти друзів.

Якщо ви відчуваєте самотність і вам хочеться поділитися з кимось своїми радощами і печалями, знайдіть собі хорошого друга . А може ви хочете вивчити іноземну мову або відшліфувати своє знання, наприклад, англійської мови - зверніть увагу на людей з країни, що вивчається. Знайти хорошого друга непросто, знадобитися деяке зусилля і час з вашого боку, для того щоб дізнатися майбутнього друга трохи краще і вирішити, підходить він вам чи ні.
Інструкція
1
Визначтеся, для чого вам потрібен друг. Ви зацікавлені якимось проектом і шукаєте однодумців, а може вам потрібна людина для довірчих бесід? Для цього не обов'язково записуватися в гуртки і ходити в клуби за інтересами - досить увійти в мережу інтернет і пошукати сайти, які пропонують знайомство людям з різних країн.
2
Зайдіть на сайт www.ppi.searchy.net. У базі даних сайту більш 90000 учасників від 5 до 89 років з 100 країн світу. Ви просто заповнюєте бланк реєстрації, в якому вказуєте приватну інформацію про себе: дату народження, стать, ваше місцезнаходження, исповедуемая релігія, освіта, професія. Також ви повинні вказати рідну мову і бажану мову спілкування.
3
Вкажіть, кого ви хочете бачити в якості друга , чоловіка або жінку. Можна також уточнити вік і соціальний стан майбутнього друга . При бажанні можна відвідати сайт для студентів www.pen-pal.com, де ви зможете підшукати собі друга або сайт www.sharedtalk.com - спільнота з людей з різних країн світу, які прагнуть до мовного обміну або вивчення іноземної мови. Що найважливіше, є дана версія російськомовного сайту, де ви без проблем зможете вибрати собі друга з Англії, Німеччини або інших країн світу. Ви можете поспілкуватися в голосовому чи в текстовому чаті в бажаний час. Якщо вам не пощастило знайти друга в Англії на попередніх сайтах, зверніть увагу на сайт www.homeenglish.ru, де ви знайдете посилання на велику кількість ресурсів в інтернеті з пошуку друзів у усьому світі, в тому числі і в Англії.
4
Перегляньте сайти, які в своїй інформаційній базі містять тільки анкети живуть в Англії людей та анкети бажаючих познайомитися саме з англійцями, такі як www.datingnmore.com. Існує і тематичний портал Великобританія-Англія www.2uk.ru, де можна знайти собі друга тільки з Англії. Варто тільки залишити своє повідомлення, і його побачать всі бажаючі, в тому числі, можливо, ваш потенційний друг.
Корисна порада
Ретельно вивчіть анкети на соціальних сайтах.