Як закріпити магнітолу.

Установка магнітоли - процес вимагає певних знань, уваги і акуратності. Помилки в підключенні можуть привести до короткого замикання проводки автомобіля. Тому підключення аудіосистеми краще довірити фахівцям. Однак, якщо ви знайомі з основами електротехніки, можна спробувати встановити і підключити магнітолу самостійно.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію автомагнітоли. Слід пам'ятати, що підключення магнітоли повинно відбуватися відповідно до даних в інструкції рекомендаціями. При цьому необхідно використовувати інструкцію саме даної моделі т.к. навіть у одного виробника маркування проводів і штекери можуть відрізнятися. Недотримання цього правила може привести до поломки пристрою, а в гіршому випадку - навіть до пожежі.
2
Виберіть спосіб кріплення автомагнітолиПрактіческі будь-яка автомагнітола може бути закріплена двома способами: бокове кріплення або фронтальне кріплення з використанням спеціальної монтажної рами. При бічному кріпленні задіють штатні кріпильні елементи автомобіля. Виберіть позицію, при якій отвори на магнітолі і кронштейнах збігаються. Зафіксуйте магнітолу , затягнувши по два спеціальних гвинта з кожного боку. Як правило, монтажні гвинти входять в комплектацію. При фронтальному кріпленні встановіть утримувач в гніздо на передній панелі. Відігніть «пелюстки» по периметру і зафіксуйте держатель.
3
Отсоедините штекер і підключіть дроти відповідно до інструкції вашої автомагнітоли.
4
Простягніть дроти акустичної системи, антени і харчування всередину контейнера. При цьому кінці проводів повинні виходити в салон машини на довжину, зручну для роботи. Підключіть дроти до роз'ємів на задній стінці автомагнітоли.
5
Увімкніть авто магнітолу і перевірте якість роботи.
6
Вставте авто магнітолу в контейнер до спрацьовування засувок.
Корисна порада
При установці автомагнітоли на вітчизняний автомобіль рекомендується підключати її через запобіжник безпосередньо до акумуляторної батареї. Це пов'язано з тим, що в більшості вітчизняних автомобілів електрична проводка розрахована на підключення радіоприймачів і автомагнітол з механічною налаштуванням, що може створити проблеми в роботі пристрою.
В деяких випадках звучання штатної автомагнітоли не влаштовує господаря японської машини. В цьому випадку потрібна заміна магнітоли на сучаснішу, з більш широкими звуковими можливостями.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - кусачки;
  • - изолента;
  • - звуковий пробник.
Інструкція
1
Перед установкою уважно вивчіть схему підключення автомагнітоли.
2
Розберіть центральну консоль панелі приладів, а потім за допомогою викрутки відкрутіть кріпильні болти і витягніть штатну магнітолу. Обов'язково зніміть з неї кріплення - вони вам знадобляться для установки нової автомагнітоли. При розбиранні консолі постарайтеся знайти кріпильні болти, щоб випадково не зламати пластикову панель. Зазвичай їх небагато, т.к. в японських автомобілях пластикові деталі приладової панелі кріпляться в основному за допомогою пластикових засувок.
3
Якщо необхідно, зробіть або купіть заглушку. У більшості випадків розмір встановлюваної штатної магнітоли 2 DIN або 10х18см, а переважна більшість магнітол європейського типу випускаються розміром 1DIN або 5х18см. В цьому випадку вам знадобиться заглушка, щоб закрити отвір, що утворився. Заглушку можна зробити самому, вирізавши з будь-якого металу товщиною 1мм відповідного розміру пластинку. Її можна забарвити чорною матовою фарбою і приклеїти до рамки центральної консолі так, щоб в час, що залишився вікно помістилася встановлювана магнітола. Можна піти іншим шляхом і купити пластикову заглушку типу полички. Вона кріпиться на штатні кріплення за допомогою саморізів.
4
Підключіть електричний роз'єм нової магнітоли до автомобільної проводці. Знайдіть постійний плюс, плюс від включення замка запалювання і від габаритів. Відзначте їх або намалюйте на папері колірну схему призначення проводів. Знайти дроти з постійною напругою найпростіше за допомогою лампи від габаритів. Один електрод лампи підключіть на корпус машини, а іншим, торкаючись до жилах досліджуваного дроти станом лампи (горить - не горить), знайдіть провід з напругою. Коли з'ясуйте призначення живлять проводів, підключіть їх до відповідних проводам роз'єму магнітоли. Потім знайдіть колоночного дроти. Найкраще шукати їх за допомогою омметра і звукового пробника. Чи не подавайте на них 12 Вольт щоб уникнути пошкодження динаміків. Обов'язково зробіть всі дроти однакової довжини - це підвищить якість установки і полегшить в майбутньому роботи з обслуговування магнітоли.
5
Змонтуйте штатні кріплення на новій автомагнітоли. Орієнтуйтеся по напрямних на корпусі магнітоли. У рідкісних випадках магнітолу треба трохи висунути вперед. Закріпіть на цих же кріпленнях заглушку-поличку, якщо ви вирішили нею скористатися.
6
Підключіть електричний роз'єм до магнітоли, підключіть так же антенний провід і USB кабель, якщо він поставляється в комплекті.
7
Вставте підключену магнітолу з кріпленнями на її посадочне місце і закріпіть за допомогою болтів, якими була закріплена штатна магнітола.
8
Увімкніть замок запалювання в положення АСС і перевірте магнітолу на працездатність.
9
Зберіть центральну консоль панелі приладів.