Як зняти фари Мерседеса.

Мерседес - це машина, яка завжди викликала захоплення і повагу. Тому її ремонт та експлуатація повинні проводиться відповідним чином. Зняття фар на даному автомобілі не представляє собою особливої складності, головне, всі роботи проводити гранично акуратно.
Інструкція
1
Перед початком робіт згадайте, який тип ламп встановлений на вашій машині. Якщо це ксенонові лампи, то будьте гранично обережні і уважні. У даній ситуації є небезпека через наявність високої напруги. Одягніть взуття з гумовою підошвою.
2
При наявності галогенних ламп заміна проводиться в штатному режимі. Підніміть капот і зафіксуйте його положення. Від'єднайте дріт від негативної клеми акумуляторної батареї. Пам'ятайте, що перед цим обов'язково вимикайте запалювання та виймайте ключ із замка. Якщо буде потрібно, то зніміть коробку фільтра, який призначений для очищення повітря в салоні.
3
Відверніть болти кріплення, які знаходяться поруч з фарами. Якщо у вас встановлений омивач фар, то обережно подденьте кришку його механізму. Зробіть це за допомогою пластикового інструменту або викрутки, оберненої ганчіркою. Відкрутіть держатель фар зверху і знизу. Зніміть вакуумний шланг, який приводить в рух блок регулювання дальності світла. Обов'язково вимкніть усі електричні роз'єми.
4
Візьміться за фару і обережно вийміть її, потягнувши вперед. Проведіть всі необхідні дії з нею, наприклад, заміну ламп. Якщо є необхідність заміни рассеивателя фар, то акуратно зніміть ущільнювач і від'єднайте затискачі по всій поверхні фари . При вийнятому розсійнику зручно замінити відбивач. При подальшій збірці уважно стежте за тим, щоб затискачі клацнули до характерного звуку.
5
Приєднайте негативний дріт до клеми акумулятора і зробіть збірку в зворотній послідовності. Після цього обов'язково перевірте працездатність і зробіть регулювання. Це необхідно для того, щоб задати правильний напрямок світла фар, яке безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху.