Як навчитися діяти.

«Під лежачий камінь вода не тече!», «Без праці не витягнеш і рибку зі ставка!», «Терпіння і труд все перетруть». Подібних прислів'їв і приказок в будь-якій мові дуже багато. Сенс їх один: щоб домогтися успіху в якій-небудь справі, треба діяти, треба докласти зусиль. Здавалося б, це так просто і зрозуміло! Проте деяким людям складно змусити себе проявити ініціативу, а зробити перший крок в якійсь справі - на кшталт подвигу.
Інструкція
1
Необхідно раз і назавжди відмовитися від розслаблюючій думки: «Займіться цим завтра, або післязавтра, або коли-небудь ...» Треба починати сьогодні! Пам'ятайте: сучасне життя з її шаленим ритмом і жорсткою конкуренцією може і не дати вам другого шансу на успіх.
2
Якщо у вас є кілька блискучих ідей, утримайтеся від спокуси зайнятися всіма одразу. Таке доступно лише на рідкість обдарованій і «пробивному» людині, справжньому генію. Тверезо оцініть свої можливості і зосередьтеся на тій ідеї, яку найбільш реально впровадити.
3
Проженете сумніву! Ні в якому разі не дозволяйте, щоб вами оволоділи думки: «А чи впораюся я? А чи не будуть з мене сміятися? А чи не опинюся чи в незручному становищі? »Кращий спосіб для відчуття впевненості в собі - зайнятися тим самим справою, яке ви запланували! Коли людина працює, йому просто ніколи відволікатися на всякі дрібниці начебто сумнівів.
4
Навчіться відразу ж чітко відокремлювати головне від другорядного. Ідеї, яку ви намагаєтеся втілити, справи, якою ви зараз зайняті, повинна бути приділена левова частка ваших знань, сил і часу. Це важко, але абсолютно необхідно.
5
Частіше згадуйте приклади, коли абсолютно звичайний, нічим не примітний чоловік, раптом абсолютно несподівано для оточуючих (і, напевно, для себе самого) досягав феєричного успіху в якійсь справі. Звичайно, не всім бути Біллом Гейтсом, але вас, швидше за все, влаштує і більш скромний рівень.
6
Намагайтеся не допускати тривалих перерв, окрім випадків, коли це абсолютно необхідно, наприклад, при сильному перевтомі. Тривалий відпочинок, на жаль, розхолоджує!
7
Прикладіть всі зусилля, щоб змусити себе працювати регулярно. Часом здається, що і сил вже немає, і натхнення кудись зникло без сліду. Переборите себе. Дійте буквально через «не можу». І результат обов'язково прийде.