Як організувати бізнес з перевезень.

Складно уявити, як би ми обходилися зараз без транспорту. Автомобілі, поїзди, літаки перевозять пасажирів і всілякі товари. Перевезення завжди затребувані як приватними особами, так і організаціями, тому бізнес по перевезень завжди буде користуватися попитом.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - офіс і оргтехніка;
  • - клієнти та перевізники.
Інструкція
1
Найактуальнішим нині бізнес ом у сфері перевезень є організація роботи логістичної компанії, яка перевозить по всій країні та за кордон різні вантажі. Для відкриття будь-якої фірми вам буде потрібно бізнес -план. Його функція полягає не тільки в тому, що він дозволить вам сформувати наочну картину про вкладення і прибутку, але і дасть можливість взяти позику в банку на відкриття та розширення бізнес а.
2
Далі необхідно зареєструватися в податковому органі. Щоб було менше проблем з пошуком клієнтів, то найкраще відкрити товариство з обмеженою відповідальністю із загальною системою оподаткування, так як багатьом підприємствам дуже важливий повернення ПДВ.
3
Вам знадобиться офіс, в якому буде встановлена меблі для вас, співробітників і зустрічей з клієнтами, а також вся необхідна оргтехніка (телефон, факс, комп'ютер з виходом в інтернет, принтер, сканер, копір).
4
Якщо у вас немає власного транспорту, то можна на договірній основі працювати з водіями з вашого регіону, але вони обов'язково повинні бути зареєстровані як юридичних осіб або індивідуальних підприємців і мати всі необхідні сертифікати і ліцензії на перевезення.
5
Обов'язково зареєструйтеся в спеціалізованій системі для транспортних компаній. Наприклад, в АвтоТрансІнфо. Там ви зможете не тільки підбирати перевізників, а й знаходити клієнтів.
6
Найскладніше в даному бізнес е - знайти замовників. Конкуренція у великих містах зазвичай дуже велика. Тому краще мати в штаті менеджера з продажу, який займатиметься холодними дзвінками, пропонуючи потенційним споживачам ваші послуги. Також вам можуть знадобитися бухгалтер, юрист, диспетчер.
7
Дуже важливим аспектом будь-якого бізнес а є реклама. Розміщуйте її в інтернеті, бізнес -довідник, робіть розсилки по електронній пошті. Гірше працює реклама в ЗМІ і зовнішня реклама, але гидувати цими способами також не варто.
Корисна порада
Якщо вашому клієнтові потрібно перевезти вантаж на літаку, поромі або залізницею, то краще вдатися до допомоги спеціалізованих компаній-посередників, а не намагатися вийти безпосередньо на безпосереднього на перевізника, з невеликими замовленнями зробити це буде практично невозможно.Прі пошуку клієнтів можна проявити хитрість і влаштуватися на час на роботу до конкурентів. Там ви зможете набити клієнтську базу, а після звільнення переманити їх до себе. Цей спосіб можна назвати не зовсім чесним, тому дуже совісним він не подойдет.Также для створення клієнтської бази підійде відкритий демпінг, робіть максимально низьку націнку на послуги водітелей.В самому початку бізнесу з перевезень необов'язково наймати бухгалтера і юриста, можна буде скористатися послугами спеціалізованих фірм , це обійдеться значно дешевше.