Як відключити підключення віддаленого доступу. Як відключити віддалений доступ до комп'ютера.

Функція віддаленого робочого столу дозволяє користувачеві здійснювати віддалене підключення до комп'ютера і працювати, як якби він перебував у консолі. Відключення функції віддаленого підключення можна виконати за допомогою стандартних інструментів операційної системи Windows.
Інструкція
1
Викличте сервісне меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші на ярлик і перейдіть в пункт «Властивості».
2
Перейдіть на вкладку «Дистанційні сеанси» і зніміть прапорець на полі «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера» в розділі «Дистанційне керування робочим столом».
3
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних ізмененій.Альтернатівним способом відключення віддаленого доступу є використання локальних групових політик.
4
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка.
5
Введіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для виконання команди.
6
Відкрийте вікно «Конфігурація комп'ютера» в «Редактор групової політики" і перейдіть за посиланням «Адміністративні шаблони».
7
Виберіть «Компоненти Windows» і перейдіть в пункт «Служби терміналів».
8
Виконайте подвійний клік миші на поле політики «Вирішувати віддалене підключення з використанням служб терміналів» і встановіть значення «Включена».
9
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
10
Поверніться в меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Налаштування" для відключення клієнта віддаленого доступу.
11
Розкрийте вікно «Адміністрування» подвійним кліком миші і відкрийте таким же подвійним кліком миші посилання «Маршрутизація та віддалений доступ».
12
Виберіть вузол «Клієнти віддаленого доступу. Де? »В дереві консолі Маршрутизація та віддалений доступ/Ім'я_сервера/Клієнти віддаленого доступу.
13
Викличте сервісне меню користувача кліком правої кнопки миші на потрібне ім'я і виберіть команду «Вимкнути».
14
Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін відключення функції віддаленого доступу до комп'ютера.
Зверніть увагу
Виконання деяких з перерахованих вище команд вимагає адміністраторського доступу до системи комп'ютера.
Корисна порада
В Windows XP Home Edition функція віддаленого робочого столу відсутній.