Як повернути гроші за товар.

Багатьом з вас, напевно, доводилося задаватися питанням про те, як же повернути гроші за товар, який виявився неякісним. Ринок сьогодні насичений різними товарами, і різко зріс ризик придбати неякісний продукт. Щоб відстояти своє право, покупцеві доводиться пройти чимало інстанцій.
Інструкція
1
Першою з цих інстанцій є торгова точка, в якій і була здійснена невдала покупка. Звичайно, сумлінні продавці йдуть назустріч клієнту і за обопільною згодою сторін міняють товар або повертають за нього гроші.
2
Але таке трапляється не так часто. Трапляються інциденти, коли звернення до представника даної торгової точки переходить в скандал, а на голову покупця сиплються звинувачення. Або ж йому доводиться вислуховувати набили багатьом оскомину аргументи, що магазин нібито не сам зібрав, справив, зшив продукт.
3
Буває й таке, що продавці йдуть покупцеві назустріч. Вони пояснюють, що потрібно зробити клієнту, щоб йому повернули витрачені на товар гроші. Призначається експертиза у конкретного експерта або в конкретній майстерні. Майстерню або експерта при цьому вказує сам магазин. У переважній більшості випадків ця експертиза зводиться до того, що невдалий покупець сам стає винуватцем в псування продукту.
4
Чому ж таке відбувається? Все просто: продавець домовляється з експертом, тільки і всього. Навіщо вести переговори з виробником товару або відшкодовувати покупцеві збитки, якщо можна просто зробити видимість допомоги? Ось так недбайливі продавці і керівництво багатьох магазинів і міркує.
5
Щоб бути у всеозброєнні, ознайомтеся з деякими рекомендаціями: Дотримуйтесь всі формальності ще під час здійснення покупки. Простежте за тим, щоб усі документи були оформлені по совісті, будь то касовий чек або гарантійний талон; Зберігайте всі отриманий при покупці речі документи доти, поки не закінчиться термін гарантійного ремонту; Виявивши несправність або шлюб, звертайтеся до кваліфікованого персоналу. Але робіть це з аргументованим і коректно складеним письмовою заявою, а не зі скандальними звинуваченнями і словесними претензіями.
6
Дуже важливий момент: якщо необхідно провести товарну експертизу, шукайте дійсно незалежну майстерню або експерта. Не довіряйте висновком працівників торгової організації. Адже ви вправі тут продиктувати свої вимоги. Найкраще - вказати експерта ще в письмовій заяві. Якщо представник магазину відмовиться підписувати документ - сам винен. І він це знає.
Корисна порада
Дійте впевнено і методично. Не соромтеся звертатися до юристів - це їхня робота.