Як накачати м'язи худому. Як накачати м'язи на всьому тілі якщо ти худий.

накоченим спортивне тіло - це мрія багатьох людей. Тим, у кого від природи потужний кістяк, накачати м'язи набагато простіше, ніж худорлявим людям. Проте немає нічого неможливого, і, дотримуючись деякі правила, навіть самий худий чоловік або занадто тендітна жінка зможуть похвалитися красивими формами.
Вам знадобиться
  • збалансована їжа, штанга, гантелі
Інструкція
1
Почніть з набору ваги, розрахувавши його за формулою: зріст, виражений в сантиметрах, мінус 110. Результат є приблизними, але зорієнтуватися допоможе. Визначте добову норму споживаних вами калорій. Додайте до неї ще 900 - в підсумку ви отримаєте цифру, необхідну для набору відсутнього ваги.
2
Правильно харчуйтеся: уникайте великої кількості непотрібних калорій, що містяться в солодощах і борошняних продуктах. Їжте побільше білкової їжі, так як в ній міститься протеїн, що збільшує вироблення гормонів росту і тестостерону. Поєднуйте м'ясо, рибу та птицю з сирими овочами - цим ви допоможете своєму шлунково-кишковому тракту перетравлювати їжу. Не допускайте появи почуття голоду - краще їсти раз на дві години, але невеликими порціями.
3
Приділіть більше уваги тренуванням з тяжкістю. Заняття бігом, плаванням та інші кардионагрузки зведіть до мінімуму: достатньо десятихвилинної розминки. При накачуванні м'язів слід віддати перевагу присіданням зі штангою, жімам штанги лежачи та стоячи, становій тязі на випрямлених ногах і тязі штанги в нахилі. Гарні також заняття з гантелями. Підбирати програму тренувань краще з професійним тренером, враховуючи всі особливості фігури.
4
Слід врахувати, що зростання м'язів відбувається не під час тренувань, а після. Щоб добитися хорошого результату, необхідно відвідувати спортзал два-три рази на тиждень. Спасти менше восьми годин на добу не рекомендується. Щоб заняття були успішними, треба стежити за своїми силами - якщо ви втомилися чи погано себе почуваєте, тренування краще перенести.
5
Тренуйтеся регулярно, так як при пропуску занять відбувається певний повернення вашого тіла в попередній стан. Будьте наполегливі, не бійтеся труднощів і вірте в успіх - це дуже важливо при заняттях спортом. Вживання алкоголю і куріння можуть звести все результати до нуля. Для того, щоб фігура дійсно стала красивою, варто дотримуватися режиму дня і забути про шкідливі звички.