Як перенаправити лист.

Перенаправлення поштових листів полягає в створенні правил відправлення отриманих повідомлень на певну обліковий запис. Для одержувача повідомлення виглядає так, як якщо б воно надійшло відразу від першого відправника. Ніяких вказівок на те, що лист було перенаправлено з поточного облікового запису, немає.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Outlook
Інструкція
1
Виберіть елемент «Пошта» в області переходів для автоматичного пересилання вхідних повідомлень на інший обліковий запис електронної пошти.
2
Вкажіть команду «Правила й оповіщення» в меню «Сервис» і виберіть елемент «Вхідні» у списку «Застосувати до папки» в своєму профілі Outlook.
3
Натисніть кнопку «Створити правило» і виберіть параметр «Перевірка повідомлень після отримання» в розділі «Почати з порожнього правила».
4
Натисніть кнопку «Далі» і застосуєте прапорці на потрібних полях в розділі «Виберіть умови відбору» нового діалогового вікна.
5
Вкажіть підкреслене значення, відповідне умові, а потім виберіть (або введіть) потрібні відомості для вибраного умови і натисніть кнопку «Далі».
6
Застосуйте прапорець на полі «Переслати для:« одержувачі або список розсилки »в діалоговому вікні.
7
Виберіть потрібного одержувача в новому діалоговому вікні «Змініть опису правила» і натисніть кнопку OK.
8
Натисніть кнопку "Далі" для підтвердження свого вибору і повторіть натискання кнопки «Далі» для застосування обраних змін.
9
Введіть потрібне ім'я в наступному діалоговому вікні «Задайте ім'я правила» і натисніть кнопку «Готово».
10
Поверніться в елемент «Пошта» в області переходів для створення автоматичного перенаправлення вхідних повідомлень на інший запис електронної пошти.
11
Виберіть команду «Правила й оповіщення» в меню «Сервис» і вкажіть пункт «Вхідні» у списку «Застосувати зміни до папки» в своєму профілі Outlook.
12
Натисніть кнопку «Створити правило» і виберіть параметр «Перевірка повідомлень після отримання» в розділі «Почати з порожнього правила».
13
Натисніть кнопку «Далі» і застосуєте прапорці на полях умов, яким має відповідати вхідне повідомлення в діалоговому вікні «Виберіть умови відбору».
14
Вкажіть підкреслене значення, відповідне правилу в новому діалоговому вікні «Змініть опис правила», а потім виберіть (або введіть) потрібні відомості для вибраного умови.
15
Натисніть кнопку «Далі» і застосуєте прапорець на полі «Переслати для« одержувачі або список розсилок »у вікні« Виберіть дії ».
16
Вкажіть потрібного одержувача в наступному діалоговому вікні «Змініть опису правила».
17
Виконайте подвійний клік миші на поле імені, яке повинно використовуватися для перенаправлення повідомлень, в одному зі списків адрес і натисніть кнопку OK.
18
Натисніть кнопку "Далі" для підтвердження свого вибору і застосуєте вибрані зміни повторним натисканням кнопки «Далі».
19
Введіть бажане ім'я в діалоговому вікні «Задайте ім'я правила» і натисніть кнопку «Готово».
Зверніть увагу
Застосуйте прапорець на полі «Створити правило для всіх облікових записів» для використання створеного правила по відношенню до всіх своїх облікових записів і папок вхідних повідомлень.
Корисна порада
Застосуйте прапорець на полі «Виконати це правило для повідомлень, які вже знаходяться в папці« ім'я_папки »для перенаправлення повідомлень, які вже перебувають в папці.
При конфігуруванні маршрутизаторів для певних цілей доводиться самостійно прописувати потрібні маршрути. Це необхідно для вказівки певних шлюзів для конкретних комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Підключіться до потрібного маршрутизатора, використовуючи мережевий кабель. Можна з'єднуватись з бездротової мережі, але рекомендують виконувати настройку подібних пристроїв через кабельне з'єднання. Запустіть інтернет-браузер і перейдіть в web-інтерфейс маршрутизатора, ввівши його внутрішній IP-адреса.
2
Знайдіть меню LAN і перейдіть до пункту Route Table (Таблиця маршрутизації). Вивчіть назви колонок відкрилася таблиці. Виберіть комп'ютер, для якого потрібно задати перенаправлення . В даному випадку необхідно орієнтуватися по IP-адресою мережевого адаптера даного ПК, який з'єднаний з маршрутизатором. Вкажіть вихідний адресу сервера, до якого буде підключатися обраний комп'ютер. В наступному стовпці введіть IP-адресу ресурсу, на який слід перенаправити користувача.
3
Виконайте аналогічні дії для налаштування додаткових маршрутів. Збережіть настройки меню Route Table і перезавантажте маршрутизатор. Перевірте правильність заданих параметрів.
4
Якщо вам необхідно налаштувати перенаправлення для певного комп'ютера, маючи доступ до цього ПК, то скористайтеся методом редагування певного файлу. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і відкрийте системний розділ диска. Перейдіть в папку Windows і виберіть каталог System32. Тепер відкрийте папку etc, розташовану в каталозі drivers. Знайдіть файл з назвою hosts і відкрийте його, використовуючи програму «Блокнот».
5
Видаліть весь вміст даного файлу. Введіть IP-адресу ресурсу, на який необхідно перенаправити користувача. У цій же сходинці введіть IP-адресу або url вихідного сервера. Тепер при спробі підключення до другого сайту, браузер буде автоматично виконувати переадресацію на вказаний ресурс. Зверніть увагу на той факт, що дані в поле вводу url-адрес не змінюватимуться.