Як навчитися малювати авто.

Щоб навчитися красиво і технічно малювати, не обов'язково відвідувати художню школу або ізостудію. Намалювати, наприклад, автомобіль можна поетапно, взявши в руки олівець і гумку.
Інструкція
1
Не намагайтеся освоїти техніку малюнка, використовуючи кулькову ручку або фломастери. Пам'ятайте, що інструмент справжнього майстра, що дозволяє передати обсяг, гру тіней і світла - це олівець. Не кажучи вже про фарби і пензлі. Оволодіти ними може тільки представник більш серйозного мистецтва.
2
Для початку виконайте ваш малюнок тонкими лініями, щоб згодом ви могли прибрати непотрібні деталі контуру і уникнути неточностей при побудові фігури в цілому. І, звичайно, визначитеся з моделлю, яку будете ліпити. Якщо у вас недостатньо досвіду, малюйте класичного типу седан, як найбільш простий для виконання. Можна навіть використовувати готову фотографію або картинку для орієнтира.
3
Починайте малюнок із зображення коліс. У разі створення площинного об'єкта, покажіть два схематична кола однакового діаметра. Для точності відтворення використовуйте циркуль або обведіть денце відповідної за розміром чашки. Для більшої реалістичності можна і не домагатися чітких округлих форм, враховуючи, що під вагою машини колеса прогинаються у вертикальному напрямку.
4
Наступним етапом Ілюструйте кузов і його деталі. Знову-таки простіше всього малювати кузов седана. Не відриваючи від паперу олівець, безперервною лінією відтворити саму кабіну. На завершення прорисуйте вікна, двері та дверні замки. А потім дрібні, але дуже важливі деталі, перелік яких повинен обов'язково включати передні і задні фари, бампери, двірники, колісні диски і антену.
5
При бажанні намалюйте спойлер, вихлопну трубу, підфарники, грати радіатора і тематичні атрибути. Приміром, шашечки для таксі, проблискові маяки для машин спецслужб, державний прапор для авто офіційного кортежу. Щоб надати кресленням ефект відображення і відблисків на стеклах, визначитеся з розташуванням джерела світла і затонуйте поверхню корпусу і вікон. Розтушовування виконуйте м'яко, намагаючись при цьому не змащувати темні місця, щоб малюнок не виглядав блідо-сірим.