Як відкрутити штуцер.

Штуцер являє собою втулку, яка має на одному кінці різьблення, необхідну для кріплення до різних шлангах або ємкостях. Інший кінець деталі має різну форму. Як правильно відкрутити штуцер?
Інструкція
1
Для того щоб прокачати гальма, необхідно відкрутити штуцера прокачки на колесах. Найчастіше виникає ситуація, коли вони сильно «прикипіли» або на них зірвані всі шліци. І навіть мастило WD-40, яка завжди приходить на допомогу, в даній ситуації безсила.
2
У такому випадку придбайте накидний ключ потрібного діаметру, у якого головка розрізана, а збоку затискається гвинтом. Такий ключ ще називають розрізаним. Спробуйте з його допомогою відкрутити заіржавілий штуцер. Якщо це не допомогло, і ключ просто зрізає метал з головки штуцери, яка давно перетворилася на циліндр, тоді доведеться вдатися до хитрощів.
3
Знайдіть мікродрель, за допомогою якої просвердлите в голівці ключа наскрізний отвір, після цього надіньте штуцер на ключ і максимально затягніть. Знову візьміть у руки мікродрель і свердлом на 2-3 мм зробіть отвір, який проходить через ключ і головку штуцера. Вставте туди довгу шпильку, в якості якої добре підійде хвостовик від бору. Гвоздь не беріть, бо надалі його буде дуже непросто витягнути звідти. Прикладіть трохи зусиль, і штуцер опиниться в ваших руках. Візьміть пасатижі і з їх допомогою витягніть шпильку з отвору.
4
Якщо під рукою немає дрилі, то можна скористатися іншим способом і зняти штуцер за допомогою зварювання. Для цього надіньте ключ на деталь і приваріть одну до іншої. Після чого починайте відкручувати штуцер, прикладаючи максимальне зусилля.
5
Іншим способом відкрутити прикипіла штуцер є наступний. Візьміть у руки молоток і сильно вдарте по ньому. Уважно стежте за тим, щоб не потрапити по супорту, що може призвести до серйозних проблем. При необхідності зробіть кілька ударів, щоб домогтися необхідного результату. Пам'ятайте, що завжди краще перевіряти стан всіх деталей і стежити за ними.