Як підключити автомагнітолу Kenwood. схема підключення автомагнітоли кенвуд.

Магнитола - це невід'ємна частина автомобіля, без якої багато автолюбителів просто не можуть існувати. Без музики машина стає просто залізної коробкою. Але як правильно підключити магнітолу, наприклад, марки Kenwood.
Інструкція
1
Знайдіть на магнітолі штекери за стандартом ISO. Даний тип є міжнародним стандартом для підключення аудіосистем в автомобілі. Якщо на вашій магнітолі використовується індивідуальний штекер, то до нього в комплекті повинен йти перехідник. Якщо його немає, то вам доведеться купити його в найближчому магазині радіодеталей.
2
Найпростішим методом підключення є наступний. Акуратно обріжте дроти від штекерів і з'єднайте їх відповідний кольоровій розмітці. Всі з'єднання ретельно заізоліруйте за допомогою ізоляційної стрічки. Однак цей метод є ненадійним і ускладнює заміну магнітоли. Тому краще встановіть контакти роз'єму ISO, щоб надалі зміна аудіосистеми займала у вас кілька хвилин.
3
Огляньте штекера магнітоли. Коричневий роз'єм призначений для подачі звукового сигналу на колонки, а чорний подає живлення на магнітолу і необхідний для різних додаткових опцій. Харчування проведіть окремою проводкою від акумулятора до самої магнітоли. Пам'ятайте, що червоний і жовтий дроти, які задіяні в харчуванні, мають свої функції.
4
Жовтий провід живить пам'ять, а червоний відключає магнітолу і з'єднується безпосередньо з замком запалювання. Підключіть ці два дроти паралельно, тоді вимикання приладу буде відбуватися з кнопки на панелі магнітоли. Іноді це може створити проблеми, якщо магнітола влаштована так, що її підсилювач живиться від червоного проводу постійно, що може привести до швидкої розрядки акумуляторної батареї.
5
Поставте в розрив червоного проводу звичайний вимикач, кнопку або тумблер. Не забувайте відключати його при тривалій стоянці. Можна також за допомогою нехитрої схеми зробити так, щоб магнітола включалася і відключалася автоматично від сигналізації. Після підключення всіх проводів, вставте апарат в відповідне місце на панелі і закріпіть його.