Як навчитися зупиняти час.

Життя кипить, копляться справи, переносяться терміни, а грандіозні плани так і залишаються найчастіше на папері. Так хочеться багато чого в житті встигнути. Щоб зупинити невблаганно біжить час , зберіться з думками і переосмислити свої вже звичні відносини з часом.
Інструкція
1
Живіть граючись. Перебіг психологічного часу сповільниться, якщо людина буде жити в сприйнятті потоку інформації. Ось тому так довго тягнеться дитинство. Коли дитина грає, час зупиняється для нього. У міру дорослішання у нього розвивається мислення. Він лінується вже, як губка, вбирати знання. Внаслідок цього з віком ми відчуваємо прискорення времені.Поетому жити граючи - значить, постійно перебувати в інформаційному полі. Займіться творчістю, з «нічого» зробіть «щось», як дитина, фантазуйте. Це і є дорослі позитивні гри. Напевно ви зможете згадати момент, коли вже під вечір, думали: «Треба ж, який довгий був сьогодні день».
2
Постарайтеся змінити психологічне сприйняття часу. Сприйняття руху часу залежить від віку. Чим сильніше людина відчуває, що від нього вислизає час , тим швидше він старіє. Його особа представляє собою «физиогномические годинник». Зморщечки, точно стрілки, за якими людина зірко стежить і відраховує прожиті роки. Ви здорово можете вкоротити життя, якщо підете на поводу у цього «циферблата». В протилежному випадку, «стрілки» змінять свій напрям, а зморшки стануть розгладжуватися.
3
Пам'ятайте про баланс у вашому житті. Розвивайте всі сфери життя: кар'єра, сім'я, гроші, особистісний ріст, відносини - все має бути в полі вашої уваги. Проводите періодично аналіз свого життя або змінюйте результати.
4
Плануйте заздалегідь свій майбутній день, тобто до обіду або до вечора нинішнього дня, ви повинні письмово запланувати основні свої дії на інший день. Метою такого складання плану є те, що ви з ранку, не сумніваючись і не роздумуючи, що робити в першу чергу, починаєте діяти за запланованим маршрутом.
5
Знайдіть книгу або запишіться і пройдіть тренінг по тайм-менеджменту. Це цікава наука управління особистим часом. Вивчивши її, ви зможете підібрати для себе прийоми, працюючі на вас.
6
Вчіться любити, адже любов не тільки зупиняє час , але і може сильно вплинути на його якісну складову. А це більш значуще, ніж швидкість.