Як навчитися брейкдансу.

Брейк-данс - оригінальний, багатий на імпровізації і динамічний танець, що вимагає хорошої фізичної форми і певних акробатичних навичок. Цей танець з кожним роком стає все більш популярним серед молоді, яка прагне знайти власний унікальний стиль, випробувати можливості свого тіла.
Інструкція
1
Визначтеся зі стилем танцю. Існує кілька стилів брейкдансу: поппінг, електрик бугалу, локінг. Як правило, з ростом професіоналізму танцюристи знаходять еклектичний унікальний стиль, але починають новачки з освоєння верхнього і нижнього брейка.
2
Вивчіть основні елементи брейкдансу. У брейку дуже багато різноманітних елементів, велика частина з них технічно досить складна, що вимагає від танцюристів спритності, гнучкості, фізичної сили.
3
Turtle, або черепашка - при цьому тіло танцюриста обертається горизонтально навколо власної осі на зігнутих руках. Руки ліктями впираються в прес, тіло перетягується з лівого ліктя на правий (опорний), прямуючи у бік руху, або навпаки. Фактично це біг по колу на руках.Волна - танцюрист лежить на підлозі, відриваючись від нього і падаючи спочатку на руки, потім на груди, потім на ноги.
4
Cricket - прийом, схожий з «черепашкою». Танцюрист стоїть на одній руці, друга є направляючої. Руки торкаються підлоги попеременно.Пружіна. Танцюрист з положення стоячи падає на спину і піднімається, стрибаючи на ноги і не допомагаючи собі руками.
5
Ходулі - танцюрист стоїть на руках, одна нога направлена вперед, друга назад. Підстрибуючи на руках, танцюрист поперемінно змінює положення ніг, як би крокуючи в воздухе.Headspin - кручення на голові. Танцюрист стоїть на голові, відштовхується руками і направляє тіло по ходу руху, ноги при цьому перебувають або прямо перпендикулярно землі, або в поперечному шпагаті, злегка зігнуті, або згинаються в колінах і опускаються до лиця.
6
Sixstep (шість кроків). Танцюрист спирається на руки, рухається справа наліво, переставляє ноги, двічі їх схрещуючи. Всього виконується 6 рухів ніг, що нагадують пробіжки ногами по кругу.Swipe - тіло танцюриста обертається по горизонтальній осі на 180 градусів, відштовхуючись ногами і змінюючи опорну руку.
Зверніть увагу
А ще є кручення на спині, ковзання на голові, численні варіанти «млинів», стрибків ... Брейкданс - дуже видовищний танець, що включає в себе безліч різноманітних рухів.