Як вилікувати червоний плоский лишай.

Причин виникнення червоного плоского позбавляючи дуже багато. Хвороба може з'явитися в результаті слабшання імунітету, збою в роботі внутрішніх органів або з причини зараження при контакті з хворими. Курс лікування залежить від процесу одужання і може зайняти від 30 днів і до кількох років.
Вам знадобиться
  • - яблучний оцет;
  • - масло обліпихи;
  • - буряк;
  • - трав'яний збір;
  • - вітаміни «Аевіт ».
Інструкція
1
Зверніться до лікарні. Нехай лікар призначить вам обстеження, можливо, це допоможе виявити причину виникнення червоного плоского лишаю. В деяких випадках він з'являється через хвороби органів травлення, а відповідно, і лікування повинно починатися з усунення причини. Якщо ви вирішили займатися самолікуванням і не звертатися до лікаря, то будьте готові, що лікування займе у вас кілька років.
2
Купіть яблучний оцет. Змочуйте м'яку тканину і прикладайте її до ураженого місця на 10-15 хвилин. Шкіру обполіскувати водою після компресу не потрібно. Підійде сік калини або журавлини, він замінить яблучний оцет. Курс лікування повинен становити 30-60 днів, а при необхідності може бути продовжений до 3-4 місяців.
3
Візьміть буряк і натріть її на тертці. Прикладайте бурякову масу до області локалізації червоного плоского лишаю, а зверху все фіксуйте целофановою плівкою. Тримайте близько 2-3 годин. Тривалість лікування визначайте самостійно, адже все залежить від індивідуальних особливостей і процесу одужання.
4
Обробляйте шкіру маслом обліпихи кілька разів на добу. Якщо лишай вибрав собі місце проживання в порожнині рота, то робіть ватяні тампони, просочуйте їх маслом і накладайте на уражені місця на 20 хвилин.
5
Купіть звіробій, подорожник, кропиву, ялівець, полин, золототисячник, деревій, хвощ, розмарин, шавлія. Подрібніть сировину (якщо потрібно). Заварюйте по 1 чайній ложці в склянці окропу. Приймайте по 100 мл 4 рази на добу. Лікування проводите до повної ремісії хвороби, якщо буде потрібно, то повторіть.
6
Вживайте вітамінний комплекс «Аевіт». Він надасть загальне оздоровчий вплив на весь організм. Також посприяє зміцненню імунної системи.
7
Періодично відвідуйте дерматолога, щоб він контролював ваш стан. Не впадайте у відчай, якщо лишай все ніяк не проходить, продовжуйте лікування до переможного кінця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EfcZApj1Ao8