Як обрізати фаленопсис. фаленопсис обрізка.

Фаленопсис . В народі існує інша назва цієї рослини "орхідея-метелик". Називають його так, бо його суцвіття нагадують метеликів. Очевидно, що як і всі орхідеї, квітка цей дуже вибагливий і вимагає особливого догляду, зокрема фаленопсис потрібно стригти.
Інструкція
1
Існують 2 типу фаленопсисов: мініатюрний і стандартний. Стандартні види фаленопсисов під час цвітіння досягають метрової висоти, а мініатюрні не більше 30 см. Різні сорти і види цієї орхідеї цвітуть в різний час, але є орхідеї, які цвітуть 3 разів на рік.
2
Фаленопсис и - це невибагливі орхідеї, вони вічнозелені і постійно ростуть. При правильному догляді ці рослини дуже рясно цвітуть і живуть до 7 років. Для фаленопсисов необхідно тепле місце (22- 24 градуса) без прямих сонячних променів. Восени рослини необхідно тримати при температурі 16 градусів, щоб утворилися квіткові бруньки.
3
Для фаленопсиса необхідна висока вологість повітря 50- 50%. Але при обприскуванні необхідно щоб вода потрапляла на листя у вигляді пилу, а не у вигляді крапель. Не можна щоб вода потрапляла на соцветія.Пересажівать рослини можна 2 рази на рік в рихлий, грубий орхідейне субстрат. При пересадці горщик візьміть більше колишнього, необхідно щоб у коренів була хороша циркуляція повітря і при пересадці постарайтеся не пошкодити коріння. Влітку підгодуйте рослина добривами, можна їх вносити 2 рази на місяць.
4
Фаленопсис и розмножують "дітками", які з'являються на стеблах рослини. Коли у молодих пагонів утворюються корінці і виростуть до 5 см, ці пагони можна відсадити в окремий горщик. Квіти у фаленопсиса розташовані на «стовбурі» - цветоносе, який дуже красиво зігнутий. Квітконіс у деяких фаленопсисов наростаючий. На ньому є сплячі бруньки, які можуть розвинутися в цветонос або дитинку. Цветонос після цвітіння потрібно обрізати над 2-3 ниркою, тоді орхідея зацвіте знову, і період цвітіння буде вже довше.
5
Для обрізки використовуйте гострий і чистий інструмент, деякі квітникарі навіть радять обробляти леза спиртом. Обрізаючи, пам'ятайте про те, що в стеблах квітки навіть взимку можуть з'явитися «дітки», а тому сам стебло різати не слід, навіть незважаючи на те, що виглядати взимку і восени він буде не дуже красиво.
6
Нижнє листя зрізати не потрібно, вони впадуть самостійно. Показник доброго здоров'я вашого квітки - наявність 5 листочків, більше йому не потрібно