Як підключити камеру спостереження до комп'ютера. Як підключити відеокамеру прихованого спостереження до комп'ютера.

Відеореєстратори і різні системи відео спостереження використовуються зараз практично скрізь - в магазинах, на парковках, біля банкоматів і навіть в деяких під'їздах. Однак мало повісити камеру спостереження , хоча іноді навіть сама присутність камери зупиняє порушників від протиправних дій. Час від часу сигнал від камери-відеореєстратора необхідно ловити на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - камера;
  • - ПО від камери;
  • - кабелі.
Інструкція
1
Підключіть камеру спостереження до комп'ютеру , використовуючи передбачений виробником спосіб, тобто за допомогою кабелю, що йде в комплекті. Деякі відеосистеми підключаються за допомогою звичайного мережевого LAN-кабелю і комутатора. Спосіб підключення залежить від того, яка у вас камера. Якщо ви ще не купили даний пристрій, то перед покупкою попросіть консультанта розповісти вам про те, який спосіб підключення найбільш оптимальний.
2
Операційна система визначить підключення нового пристрою і попросить встановити драйвера. Зробіть це, вставивши диск від камери в привід. Натисніть двічі на інсталяційний файл, щоб почалося завантаження драйверів в пам'ять комп'ютера. Після установки на робочому столі з'явиться ярлик програми від камери спостереження . Запустіть програму, двічі клікнувши по ярлику. Зробіть необхідні настройки в сервісному розділі програми.
3
Програма попросить вказати папку, куди будуть зберігатися відеозаписи системи спостереження . Зробіть це, попередньо перевіривши, що на носії достатньо вільного місця. Намагайтеся використовувати для цього окремий локальний диск на комп'ютері, тому що інформація подібного роду є важливою. При різних помилках системи або зараження вірусами можна буде зашифрувати цей диск.
4
Ви можете організувати систему спостереження за власним будинком самостійно, використовуючи домашній комп'ютер і камеру спостереження , підключену до нього. Насправді це не так складно, зате убезпечить ваше житло від вторгнення людей з корисливими намірами. Також варто відзначити, що камера може бути зламана за допомогою інтернету, тому використовуйте ліцензійне програмне забезпечення, щоб повністю захистити систему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AZVENTfWD_I