Як розпакувати частину архіву.

Навряд чи хто-небудь стане витрушувати на підлогу весь вміст шафи, якщо потрібно дістати одну футболку. Ця ідея справедлива і при роботі з архівами . Немає ніякої необхідності розпаковувати весь вміст, якщо програма-архіватор дає можливість вибірково витягувати потрібні файли.
Вам знадобиться
  • - програма WinRAR;
  • - архів.
Інструкція
1
довантажити архів, з якого ви збираєтеся витягти частина файлів, в програму WinRAR. Щоб це зробити, натисніть сполучення клавіш Ctrl + O. З тим же успіхом ви можете скористатися командою «Відкрити архів» з меню «Файл». Існує ще один варіант зробити те ж саме: виберіть в списку, який знаходиться під головним меню вікна програми, диск, на якому розташований шуканий архів. При цьому у вікні програми відобразиться вміст диска. Виберіть папку, в якій знаходиться архів, і двічі клацніть по ній лівою кнопкою миші.Можно зробити ще простіше: відкрийте в провіднику папку, в якій знаходиться архів, і двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші.
2
Перегляньте вміст архіву, благо, програма WinRAR дає таку можливість. Для цього клацніть правою кнопкою мишки по файлу з архівом у вікні програми. У контекстному меню виберіть опцію «Переглянути файл». Можете скористатися поєднанням клавіш Alt + V, попередньо виділивши файл з архівом. Для отримання того ж результату непогано підійде кнопка «Перегляд», яка знаходиться прямо під головним меню або команда «Переглянути файл» з меню «Команди».
3
Виділіть файли, які збираєтеся витягти з архіву. Для того щоб виділити кілька файлів, клацайте по ним лівою кнопкою миші при затиснутою клавіші Ctrl. Якщо вам потрібно виділити відразу велику кількість файлів, клікніть лівою кнопкою миші по верхньому з них, натисніть клавішу Shift і клацніть по останньому файлу.
4
Вийміть виділені файли з архіву. Для цього клацніть по кнопці «Витягнути», розташованої під головним меню програми. Те ж саме вийде, якщо ви натиснете клавіші Alt + E, або використовуєте команду «Витягнути в зазначену папку» з меню «Команди» .В вікні налаштувань вилучення файлів вкажіть папку, в яку розпакуються вибрані файли з архіву і натисніть на кнопку ОК .