Як поставити автоматичні переноси. Як зробити автоперенос в word 2003.

Текстові редактори дозволяють користувачам економити час, набираючи слова повністю і не розділяючи їх при переносі на наступний рядок. Читати слово цілком, звичайно, зручніше, проте іноді доцільно використовувати перенесення кількох складів.
Інструкція
1
Якщо при наборі тексту ви дотримуєтеся певного формату, наприклад, вирівнювання по лівому краю, ви неминуче зіткнетеся з проблемою перенесення слова на інший рядок, адже вам важливо не залишати порожнього місця, що не доходить до кінця рядка. Якщо це одиничний випадок, ви можете поставити знак переносу вручну. Просто натисніть клавішу «дефіс» перед кінцем рядка, при цьому дотримуючись складової принцип поділу слів. Пам'ятайте, що не можна переносити на інший рядок тільки одну букву слова або ж поєднання приголосної і м'якого знака. Ідеальним для розподілу на склади є поєднання приголосної і гласною літери, що утворюють загальний склад. Переносити можна кілька складів відразу, розділяючи слово на половину.
2
Якщо при наборі тексту вам важлива виключно швидкість, а перевірку грамотності ви віддаєте перевагу віддавати комп'ютера, скористайтеся сервісом «Автоматичне перенесення» текстового документа MC Word. Задати таку функцію в MC Word 2003 можна за допомогою меню «Сервис», що знаходиться на головній панелі інструментів. Натиснувши на кнопку «Сервіс» лівою кнопкою миші, наведіть курсор на розділ «Мова». У контекстному меню виберіть функцію «Розстановка переносів». Поставте галочку в графі «Автоматична розстановка переносів» і підтвердіть свої дії, натиснувши кнопку «ОК». Ви можете доповнити налаштування автоматичних переносів, вибравши ширину зони перенесення слів і максимальне число послідовних переносів. Ввделіте необхідні числові значення у відповідні поля і натисніть "ОК". Збережені зміни будуть застосовуватися до всіх наступних документам MC Word.
3
Щоб поставити автоматичні переноси в MC Word 2007 і вище, натисніть на кнопку «Макет сторінки», яка знаходиться на головній панелі інструментів відкритого документа MC Word. Наведіть курсор на графу «Параметри сторінки» і поставте галочку поряд з полем «Розстановка переносів». Виберіть варіант «Авто». Збережіть зміни, натиснувши «ОК».
4
Налаштувати автоматичне перенесення слів можна і в текстовому документі «Блокнот». Для цього у відкритому вікні програми натисніть на кнопку «Формат» на головній панелі інструментів. Поставте галочку в графі «Перенесення за словами.