Як зберегти ялинку в

Тільки штучна ялинка може стояти круглий рік , не втрачаючи своє привабливості, кольору і голок. Але чарівність живої лісової красуні, її ново рік ний аромат і ялинову свіжість не замінить ніякими штучними деревами. Як зробити, щоб жива ялинка простояла будинку всі свята і навіть довше?
Інструкція
1
Подбати про тривалості зберігання ялинки слід ще на етапі її покупки. Вибирайте ново рік неї дерево з товстим і покритим голками стволом. Занадто тонкий стовбур - вірна ознака хвороби. В обхваті підставу лісової красуні має бути не менше 6 см. Гілки - часті, пружні і густо вкриті темно-зеленими голками, що не жовті. Зігніть гілку ялинки - вона повинна легко приймати вихідне положення, не ламатися і не обсипатися. Злегка стисніть голки пальцями, на руках залишиться маслянистий, запашний аромат. Відсутність у свежесрубленной ялиночки приголомшливого запаху хвої видасть обморожену або лежані ялина.
2
Якщо ви купили лісову гостю заздалегідь, задовго до свят, загорніть її в обгортковий папір або широку газету, обмотайте стрічкою і помістіть на балкон. Внісши дерево в тепле приміщення, не розгортайте його тут же від упаковки, поступово зігрійте до температури кімнати, в іншому випадку хвоя дуже швидко осиплеться.
3
Перед установкою ялинку треба підробити, зрізати нижні гілки і поставити на ніч у таз з водою. Якщо ви будете встановлювати дерево в воду, що рекомендовано, розчиніть в ній таблетку аспірину, пів чайної ложки солі і столову ложку цукру. Аспірин запобіжить розвитку гнильних бактерій, а сіль і цукор забезпечать харчування. Не забувайте підливати воду.
4
Ще один рецепт живильного розчину для ново рік ній їли: 3 літри води змішайте з 5 г лимонної кислоти і 5 г желатину. Туди ж потовчіть ложку крейди.
5
Щоб поставити ялина в ємність з водою, знадобиться спеціальна підставка - тринога (Не застаріла хрестовина). Треножний тримач дозволить помістити у внутрішню частину підставки ємність з водою. Надайте дереву стійкість, купірувати частина нижніх гілок.
6
У ємність для ялинки можна насипати мокрий пісок, в який застроміть підрубаний ствол. Він додасть стійкості. При висиханні піску просто змочіть його водою.
Зверніть увагу
Правильно вибрана і поставлена в воду ялина може радувати новорічним настроєм до 3-х тижнів.