Як перестати сидіти в інтернеті.

Інтернет - великий винахід людства. Не виходячи з дому, можна з легкістю дізнатися, що відбувається в іншій частині земної кулі, поспілкуватися з одним, отримати практично будь-яку інформацію. Але віртуальне життя затягує людей, робить їх залежними від комп'ютера. І ось уже батьки і психологи стурбовані тим, що далеко не кожен здатний навчитися обмежити свою присутність в мережі. Як перестати сидіти в інтернеті ?
Інструкція
1
Усвідомте, що найцінніше у людини - це реальність. Базікаєте в чаті або нескінченно перевіряєте новинну стрічку соціальної мережі, а між тим проходять кращі роки вашого життя. Час не повернути, воно йде безповоротно. Це непоправної і найцінніший ресурс. Уявіть себе через п'ять років, десять, двадцять, п'ятдесят. Що буде, якщо ви нічого не зміните у своєму житті? Чи зможете пишатися прожитими роками? Чи буде кому передати життєвий досвід? Чи знайдеться поруч людина, яка зможе поплескати по плечу і підтримати в скрутну хвилину? Або все ваше життя буде знаходитися у віртуальному просторі? Уявіть, що в один момент інтернету не стане. Чи зможете ви вижити і бути щасливими?
2
Почніть позбавлятися від інтернет-залежності. Для цього знайдіть інтереси і розваги в реальному житті. Якщо ви просто вимкніть комп'ютер, то прийде інша залежність - телевізор. Подивіться навколо. У світі стільки всього цікавого! Займіться танцями, дослідженнями, подорожуйте, спілкуйтеся, грайте в настільні ігри з друзями.
3
Покличте друзів на прогулянку. Продумайте, куди ви підете і чим займетеся. Відвідайте величезні старі дуби у парку, катайтеся на човнах, погодуйте качок. Або влаштуйте посиденьки, колективно зліпивши пельмені. Складайте спільні казки, де кожен по колу додає речення за реченням. Придумайте інші веселі та цікаві заняття. Якщо інтернет-друзі відмовляються зустрітися з вами, що цілком може бути, знайдіть знайомих в реальності. Для цього достатньо вирушити в якусь групу чи тусовку за інтересами: вечір бардівської пісні, презентація альбому, курси психології, ораторської майстерності, моделювання, крою та шиття. Вам вистачить сил! Пробуйте!
4
Подумайте, які завдання ви не можете вирішити в реальному житті і закриваєтеся від проблем інтернетом? Можливо, це самотність, незатребуваність, складності комунікацій. Почніть вирішувати їх вже сьогодні. Стати потрібним для своїх друзів, навчивши їх організовувати дозвілля. Разом знайомтеся з протилежною статтю, в компаніях це робити простіше, ніж одному.
5
Якщо вам доводиться з робочих питань часто бувати в інтернеті , то у вас завдання складніша. Регулюйте діяльність в мережі, контролюйте моменти, коли захочеться відволіктися від справ і почати витрачати час даремно, базікаючи з віртуальними друзями ні про що, або захоплюючись не відносяться до мети оголошенням. Зупиняйте себе, повертайтеся до поставленої спочатку завданню. Якщо відчуваєте, що інтернет затягує вас, то міняйте спосіб життя і роботу.
6
Не виключайте інтернет повністю зі свого життя. Дати установку «не виходити в мережу» означало б піти в іншу крайність. У цьому немає нічого хорошого. Інтернет - цінний ресурс. Ставте для себе обмеження в часі з користування мережею. Наприклад, пару годин вранці і стільки ж увечері. Або не сидіть в інтернеті після десятої вечора.
7
Не бійтеся пропустити якусь важливу подію в соціальній мережі. Проведіть експеримент: чи не з'являйтеся там тиждень, а потім подивіться, чи змінилося щось? Ви будете здивовані результатами дослідження! Не бійтеся, що вас забудуть. Виділеного години або двох на інтернет в день цілком достатньо, щоб вести блог і відповідати на коментарі.
8
А тепер вимикайте комп'ютер.