Як замінити ремінь ГРМ на Нексиі. Як перевірити стану ременя грм на нексии.

Daewoo Nexia є однією з найбільш недорогих іномарок, що продаються на російському ринку. Через свою ціни вона отримала досить велике поширення і безліч питань з експлуатації та ремонту, одним з яких є заміна ременя ГРМ.
Інструкція
1
Поставте домкрат під праву передню частину автомобіля, після цього зніміть колесо і встановіть під машину опори, щоб убезпечити себе і машину під час виконання робіт. Після цього відкрийте капот і зніміть повітряний фільтр разом з корпусом. Знайдіть трос газу, який обережно від'єднайте, відкрутивши його опору, яка тримається на трьох болтах.
2
Відверніть ще три болта, розташованих на шківі Гура. Для цього вам буде потрібно два ключа на «13» - одним тримаєте болт, а іншим ключем викручуйте. Зніміть шків разом з ременем генератора. Після цього за допомогою монтування упріться в опору двигуна, і від'єднайте шків, злегка натиснувши на двигун.
3
Зніміть захист ГРМ, для цього відкрутіть відповідні болти. Зніміть старий ремінь ГРМ. Після цього перевірте стан помпи і проведіть заміну зношених деталей. Приготуйте новий ремінь .
4
Вставте в отвір одного шківа загострений штир, вістря якого направлено всередину. Слідкуйте за тим, щоб один кінець штиря стосувався захисту ГРМ, а другий - кузова автомобіля. Для того щоб ремінь щільно притиснувся до шківа, встановіть невеликий шматок гуми між кожухом ременя і безпосередньо самим ременем. За допомогою крейди зробіть мітку на першому шківі, а потім і на другому - на один зуб нижче попередньої мітки.
5
Накиньте ремінь на обидва шківа, потім одягніть його на шестерню колінчастого валу і на шестерню помпи. Після цього почніть обертати помпу ключем, при цьому натягуючи ремінь . Остаточну натяжку зробіть шляхом ретельної затяжки болтів. Починайте дану процедуру з крайнього лівого болта і, після того як мітки співпадуть, закінчите затяжку.
6
Перевірте якість виконаної роботи. Для цього обертайте колінчастий вал парне число раз, при цьому мітки повинні співпасти, а натяг ременя залишитися на колишньому рівні. Після цього зробіть збірку в зворотній послідовності.