Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні. імена дівчаток народжених в серпні.

У серпні на світ з'являються горді, незалежні, енергійні і благородні люди. Дівчатка, що народилися в цьому місяці, харизматичні, популярні серед однолітків і дуже вірні. Ім'я малятка, природно, повинно відповідати її характеру. Як правильно назвати дівчинку, яка народилася в серпні?
Інструкція
1
Добрими іменами для маляток, народжених в серпні, вважаються: Марія, Світлана, Мілена, Кристина, Ганна, Серафима, Нонна і Уляна.
2
Якщо ви назвете дівчинку староєврейською ім'ям Марія, то вона, швидше за все, буде доброю і спокійною дівчинкою. Марії дуже працелюбні і добре вчаться. Вони відкриті, розумні, порядні. Не люблять конфлікти, але своєї думки не приховують і висловлюють відкрито.
3
Старослов'янське ім'я Світлана носять товариські і життєрадісні дівчинки. Характер Светлан досить суперечливий: доброта в ній є сусідами з жорсткістю, а розважливість з альтруїзмом.
4
Ім'я Мілена має старослов'янське походження і означає - мила. Мілени часто бувають єдиними в сім'ї і зазвичай дуже розпещені. Ці дівчатка швидко стають самостійними і непогано вчаться. Мілени акуратні, виконавчі, але при цьому зарозумілі і вимогливі.
5
Христини, особливо народжені в кінці літа, - яскраві, стильні і впевнені в собі дівчинки. Вони дуже старанні: добре вчаться і допомагають по будинку. Але при цьому, Христини часто бувають образливими, недовірливими і запальними. Все життя дівчинки з цим ім'ям прагнуть стати краще за всіх і досягти певного становища в суспільстві.
6
Анни - добрі, чарівні, артистичні і миловидні дівчинки. Вони завжди прийдуть на допомогу у важкій ситуації і поспівчувають. Анни дуже горді і не люблять, коли їм дають поради. А ще вони дуже довго пам'ятають всі образи і ніколи не йдуть на компроміс.
7
Старовинне ім'я Серафима носять рухливі, порядні та господарські дівчинки. Вони часто бувають дуже довірливими і вкрай вразливими. У Серафим хороший, легкий характер, вони дуже працелюбні і мають явні художні таланти.
8
Нони - доброзичливі, веселі й безтурботні дівчинки. Вони добре і легко вчаться, відвідують секції та гуртки. Подорослішавши, Нони стають вкрай честолюбними і імпульсивними, хоча вони добре тримають себе в руках.
9
Чарівні і відкриті Уляни - захоплюються і творчі натури. Вони відмінно малюють, пишуть вірші, але не дружать з точними науками. Дорослі Уляни життєрадісні, працьовиті, прямолінійні і трохи потайливі. Ніколи її прощають зради.
10
Крім уже згаданих, святці також рекомендують назвати дівчаток, народжених в серпні, іменами Сусанна, Анфіса, Конкордія, Тамара, Аніта, Юлія, Олімпіада, Єлизавета.