Як поєднати дитячу. поєднана дитяча ліжко і стіл.

Коли ваша дитина, ще зовсім недавно "агукають" в ліжечку, виросте в дошколенка, йому знадобляться нові меблі з робочим столом і місце для фізичних вправ. В наших квартирах не завжди можна знайти місце для того, щоб виділити окремі кімнати для сну і занять дитини. Доведеться подумати, як в одній дитячій поєднати всі необхідні зони.
Вам знадобиться
  • Меблі для дитячої, предмети для фізичного розвитку дитини.
Інструкція
1
Невелику за площею кімнату для хлопчика обставте функціональними предметами меблів без зайвого декору, як було б необхідно дівчинці. Ліжко вибирайте на виріст, щоб вистачило на всі шкільні роки. Звичайно, в цьому випадку меблі повинна бути якісною, з натуральних матеріалов.Поставьте дитячу стінку, що складається з платтяної шафи, різних ящиків і поличок, робочого столу. Добре, якщо висота столу буде регульованою. На протилежній від ліжка стіні розташуйте шведську стінку - вона не займає багато місця, але розвиває хлопчика фізично.
2
Обробити кімнату для дівчинки більш хитромудро і ошатно. Розділіть зону відпочинку і навчальну зону аркою, зробленої з гіпсокартону, повісьте на неї карниз для красивих штор. Так ви гармонійно сумістите дитячу з ліжком і колекцією ляльок з кімнатою для занять, куди поставте стіл з тумбами і полички для книг і підручників.
3
Маленьку дитячу оформите в єдиному стилі - стінка з книжкових шаф, шафи і ліжка. Іграшки приберіть в стильний скриню і на полички. Стіл для занять поставте у вільній стіни. У четвертій стіни розкладіть іграшки для активного дозвілля дитини - дитячі гантелі, скакалки, хула-хупи, баскетбольне міні-кільце і килимок для фізичних вправ.
4
Зіставте з дитячою куточок для індивідуальних занять дитини музикою (музичний інструмент і місце для зберігання нот), малюванням (мольберт і коробочки з фарбами і полотнами), спортом (боксерська груша) - залежно від захоплень вашого чада. Якщо ж діти зацікавилися театром, то неважко зробити разом з ними ширму для театру тіней або для лялькового театру.
5
Для декількох дітей, що живуть в одній кімнаті, придбайте багатоярусну ліжко з індивідуальним світильником в головах. Дуже подобаються дітям ліжка з верхнім ярусом, на який можна залізти по драбині, а з'їхати по гірці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EyXeT_qQgdo
Зверніть увагу
Порадьтеся з дитиною при виборі інтер'єру дитячої - це його територія.
Корисна порада
Подбайте про правильне освітлення різних суміщених зон дитячої - приглушене біля ліжка, досить яскраве на робочому столі і в зоні ігор.