Як зберегти анімаційну картинку. Як зберегти картинку у форматі gif.

Анімаційні картинки, що розміщуються на сайтах, створюються за допомогою різних програм і тому можуть мати різні розширення. Простіше кажучи, це можуть бути файли різних типів. Зберігаючи картинку , яка має формат GIF, і, намагаючись відтворити її анімацію, можна зустрітися з деякими труднощами.
Інструкція
1
Припустимо, що у вас вже відрита якась web-сторінка з анімаційною картинкою, яку ви хочете зберегти. Клікніть по картинці правою кнопкою миші і в меню виберіть «Зберегти зображення» (якщо ви подорожуєте по інтернету через браузер Opera), «Зберегти зображення як» (якщо через Mozilla Firefox або Internet Explorer) або «Зберегти картинку як »(Google Chrome). У кожному з цих випадків відкриється стандартне вікно операційної системи Windows, яке запропонує вам зберегти цей файл. Вкажіть шлях для картинки, при бажанні подаруєте її яким-небудь ім'ям і натисніть «Зберегти».
2
Тепер відправляйтеся в директорію, в яку ви зберегли анімаційну картинку . Якщо відкрити її через стандартну Windows-програму перегляду зображень, показуватися буде лише перший кадр анімації. Головний підступ полягає в тому, що деякі програми для перегляду картинок не підтримують анімацію формату GIF.
3
Тому відкрийте картинку через браузер: клацніть правою кнопкою по файлу, в меню виберіть «Відкрити за допомогою», а потім ваш браузер (Opera, Internet Explorer, Mozilla Firefox і ін.) . Якщо ваш браузер відсутня в цьому списку, натисніть самий нижній пункт «Вибрати програму», потім клацніть кнопку «Обзор», у вікні провідника знайдіть exe-файл браузера (за замовчуванням папка браузера, в якій знаходиться його exe-файл, повинна знаходитися в директорії Program files на диску C).
4
Натисніть «Відкрити» і браузер додасться в список програм, які ви можете використовувати для відкриття файлів. Зверніть увагу на пункт «Використовувати обрану програму для всіх файлів такого типу». Якщо ви поставите біля нього галочку, всі картинки розширення GIF будуть відкриватися вами не через програму перегляду картинок, а через тільки що обраний браузер, що не дуже зручно. Тепер виділіть іконку браузера та натисніть "ОК".