Як поміняти тип відеофайлу.

Змінити тип відеофайлу може знадобитися в різних випадках, наприклад, якщо відеоредактор не хоче відкривати який-небудь ролик. Зробити це можна за допомогою справжнього віртуального комбайна - програми Format Factory.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Format Factory 2.70
Інструкція
1
Запустіть програму і додайте в неї необхідні файли. Це можна зробити як мінімум двома способами.
2
Перший - клацніть кнопку «Відео» і в меню зі списку форматів виберіть той, на який ви хочете поміняти формат вашого відео. Всі варіанти можуть бути не видно, тому розгорніть вікно програми ширше або скористайтеся стрілками, які знаходяться в правій частині меню. У меню, клікніть на «Файл», виберіть відео, натисніть «Відкрити», а потім «ОК».
3
Другий - просто перетягніть відеофайл з вікна провідника в робочу область програми. У вікні виберіть необхідний формат і натисніть "ОК".
4
Після того як файл доданий в програму, можна приступити до налаштувань конвертації. Зробіть подвійний клік по рядку файлу в робочій області. У вікні ви можете змінювати як відео- (дозвіл файлу, кодек, кількість кадрів, співвідношення сторін), так і аудіо налаштування (кодек, частота, бітрейт, канал, гучність, а також наявність або відсутність звуку). Зверніть увагу на панель, що дає доступ до випадному меню. У ньому вже існує досить шаблонів для майбутнього файлу, і який-небудь з них вас, можливо, зацікавить. Розібравшись з настройками, натисніть «ОК».
5
Щоб зберегти результат натисніть пункт меню «Дії»> «Налаштування» і в полі «Кінцева папка» вкажіть необхідну директорію. Клікніть «Застосувати» і «ОК», щоб зміни вступили в силу.
6
Натисніть кнопку «Старт», щоб почати конвертацію. У стовпці «Стан» ви можете спостерігати процес виконання конвертації. Якщо він займе багато часу, можна поставити галочку біля пункту «Після конвертації вимкнути ПК», який знаходиться в правій нижній частині програми.
7
Після завершення конвертації в стовпці «Стан» з'явиться напис «Виконано». Відправляйтеся в відповідну директорію і переконайтеся в цьому самостійно. Це можна зробити, клікнувши правою кнопкою миші по рядку файлу і вибравши в меню «Відкрити кінцеву папку».