Як змінити колір ника в Гарен.

Гарена являє собою програму, яка дає можливість геймерам всього світу грати один проти одного в свої улюблені ігри: Dota, Warcraft, Poker, і багато інших. Вона емулює гру по локальній мережі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - клієнт Garena.
Інструкція
1
Встановіть програму Garena на свій комп'ютері: перейдіть на сайт garena.com і скачайте звідти клієнт, вибравши потрібну мову. Після скачування запустите інсталяційний файл. Запустіть клієнт, у вікні, натисніть команду «Реєстрація».
2
Скачайте скрипт Color_Garena, щоб зробити кольорової нік. Для цього відкрийте браузер, перейдіть за посиланням http://depositfiles.com/ru/files/vi3jnebxk. Натисніть завантажити безкоштовно, введіть пароль для скачування «05». Дочекайтеся завантаження і запустіть програму «Кольоровий нік в Гарен». У першому полі біля напису «Ваш нік» введіть свій нік, він повинен бути менше п'яти символів. Далі натисніть по кольоровому прямокутнику, щоб вибрати колір для свого ника . Клацніть у полі «Додаткові кольори» по команді «Визначити колір», виберіть колір для ника , щоб встановити його, натисніть кнопку «ОК». У полі перегляд можна побачити, як виглядатиме ваш майбутній кольорової нік в Гарен.
3
Виберіть поле «Код вашого ника », виділіть її та натисніть правою кнопкою на ньому, виберіть команду «Копіювати». Вставте нік в поле «Логін» реєстраційного поля гарени. Якщо нік зайнятий, повторіть процедуру і змініть нік. Щоб поставити кольорової ник, заповніть поля реєстраційної форми: введіть пароль, далі заповніть поле «Повторіть пароль», виберіть свою країну, поставте галочку біля поля «Я приймаю умови ліцензійної угоди». Зареєструйте кольорової нік в Гарен.
4
Сплатіть опцію «Змінити нік» в Гарен, щоб поміняти колір ника , зареєстрованого раніше. Для цього вам знадобляться шелли, купити їх можна, перейшовши за посиланням http://intl.garena.com/shop/, виберіть команду "Name Changer". Модифікуйте свій старий нік за допомогою програми «Кольоровий нік в Гарен» та натисніть «Змінити».
5
Зверніть увагу, що для вас колір ника в Гарен кольорової варіант ника , такий, як ви робили в програмі. У самій Гаренн нік буде відображатися у вигляді коду, який ви копіювали з програми, наприклад, cFFFF0000CyC. Також врахуйте, що підібрати незайнятий нік з п'яти символів досить важко, тому продумайте заздалегідь свій новий нік. Не використовуйте для установки кольорового ника програму Color Template, так як вона неправильно відображає кольори і ви можете розчаруватися в отриманому результаті.