Як навчитися робити хвилю животом. хвиля животом Як навчитися відео.

В мистецтва белліданса особливе місце займають хвилі і перекати животом , коли тіло танцівниці залишається практично нерухомим і тільки за її животу перекочуються плавні хвилі, наче зовсім не залежні від її волі. Ця техніка завжди справляє велике враження на глядачів, оскільки вона не тільки виглядає ефектним елементом танцю, а й сприймається як щось дуже складне й недоступне звичайній людині.
Інструкція
1
В дійсності навчитися робити хвилю животом цілком можливо навіть для початківців танцівниць. Головне в цьому - розуміння механізму даної техніки і правильний розподіл уваги. Причому вертикальну хвилю, при якій м'язи перекочуються уздовж всього живота зверху-вниз і знизу-вверх освоїти простіше, ніж горизонтальну поперечну.
2
Вертикальна хвиля животом створюється за рахунок послідовного напруги і розслаблення м'язів нижнього і верхнього преса. Тому, щоб навчитися її виконувати, ви повинні добре відчувати ці свої м'язи і вміти їх довільно напружувати. Так само велике значення має загальний тонус мускулатури. Нетренованими, слабкими м'язами красиву хвилю створити неможливо. Тому вам доведеться почати регулярно качати черевний прес для освоєння цієї техніки.
3
Для того щоб відчути м'язи свого верхнього і нижнього преса виконайте наступну вправу. Ляжте на підлогу, витягніть уздовж тіла руки і випрямити ноги. Потім підніміть верхню частину тулуба, що не сідаючи повністю у вертикальне положення. Зверніть увагу на те, які м'язи напружуються при цьому русі. Це і є ваш верхній прес. Потім опуститеся назад на підлогу і підніміть ноги невисоко над підлогою. Ви відчуєте напругу в нижній частині живота під пупком - це нижній прес.
4
Тепер встаньте на ноги, випрямтеся, опустіть руки вздовж тіла і спробуйте свідомим зусиллям напружити м'язи верхнього преса. Зверніть особливу увагу на те, щоб нижній прес при цьому залишався розслабленим. Цілком можливо, що з першого разу у вас вийде не дуже добре. Не засмучуйтеся, спокійно продовжуйте свої спроби. Так само поперемінно напружуйте м'язи нижнього преса. Зазвичай це виходить краще.
5
Коли ви досягнете, щоб ваші м'язи верхнього і нижнього преса могли напружуватися окремо під час вашого стоячого положення, спробуйте об'єднати їх рух в загальне. Напружте верхній прес - розслабте, напружте нижній прес і теж розслабте. У вас вийде хвиля. Повторіть цю дію в зворотному порядку знизу-вгору. Намагайтеся, щоб перехід напруги від нижнього преса до верхнього і назад проходив плавно, без виражених поштовхів. В результаті у вас повинна вийти м'яка, плавна хвиля, яка буде виглядати єдиним рухом.