Як перевірити мобільний на віруси.

Розвиток мобільної техніки призвело до того, що стали створювати віруси , які вражають операційні системи, такі як android або windows mobile. Тому необхідно вживати заходів безпеки і для телефонів.
Вам знадобиться
  • - мобільний антивірус;
Інструкція
1
Якщо ви є власником мобільного телефону на платформі Windows Mobile, Android або Symbian, то придбайте в спеціалізованому магазині ліцензійне програмне забезпечення Spy Monitor Pro.
2
За допомогою майстра установки інсталюйте дану програму на ваш мобільний пристрій. Запустіть сканування системи у фоновому режимі, що дозволить не переривати звичайної роботи телефону. Коли сканування буде закінчено, натисніть кнопку «Видалити віруси ».
3
Також можна очистити ваш мобільний пристрій за допомогою антивірусного програмного забезпечення, яке встановлено на вашому персональному комп'ютері. За допомогою usb-кабелю підключіть ваш телефон до ПК. Виконайте вимоги «Диспетчера установки пристроїв». Перезавантажте систему, щоб усі опції вступили в силу. Клацніть по ярлику «Мій комп'ютер». У діалоговому вікні знайдіть віртуальний розділ диска з назвою вашого стільникового. Клацніть по ньому правою кнопкою мишки та натисніть клавішу «Перевірити на наявність вірусів». Коли дана операція буде завершена, клацніть по посиланню «Лікувати все».
4
Щоб перевірити ваш мобільний на віруси , скачайте мобільний антивірус касперского з офіційного сайту (http://www.kaspersky.ru/mobile-security-trial?chapter=207367982). Вкажіть, на якій платформі працює ваш стільниковий телефон. Дана версія є пробною і функціонує 7 днів. Встановіть це програмне забезпечення на ваш пристрій. Проскануйте систему. Коли віруси будуть виявлені, натисніть «Видалити віруси ».
5
Для безпечної та повноцінної роботи вашого телефону придбайте повну версію мобільного антивірусу. Це дасть вам надійний захист і можливість технічного обслуговування при виникненні проблем.