Як відкрити театральну касу.

Незважаючи на те, що останнім часом все більше людей віддає перевагу замовляти квитки в театри і на концерти через інтернет, необхідність в театральних касах не падає. Їх вигідно відкривати у великих торгових центрах і на "жвавих" місцях, а все, що потрібно - контакти з театрами та концертними залами, палатка і продавець квитків.
Інструкція
1
Увійдіть в якості індивідуального підприємця, оскільки за законом бізнес повинен бути зареєстрований. Це робиться в податковій за місцем проживання. Потрібно заплатити державне мито (800 рублів) і заповнити заяву на реєстрацію, а також надати свій паспорт. Реєстрація здійснюється протягом п'яти робочих днів.
2
Пам'ятайте, що фірм, що продають квитки в театри, в крупних містах (наприклад, в Москві) багато. Як правило, багато з них працюють в автоматизованій системі, що дозволяє продавати квитки, просто роздруковуючи їх на принтері. Інформація про наявність квитків надходить в систему з самих театрів, а каси беруть комісію. Але є фірми, що працюють в певній ніші, що відкриваються під продаж якихось конкретних квитків або пропонують додаткові послуги. Тому перш за все вам належить вирішити, чи хочете ви зайняти яку-небудь нішу або підключитися до загальної системи.
3
Знайдіть місце, де вигідно встановлювати театральну касу . Їх не вистачає в спальних районах, хоча, як правило, встановлювати касу просто на вулиці сенсу немає. Краще зробити це в торговому центрі, розташованому в такому районі. Непоганим вибором буде і "жваве" місце у метро - в будь-якій точці міста, а також недалеко від самих театрів і концертних залів. Адже може виявитися так, що сам театр вже продасть квитки, а в касі вони ще будуть, що виявиться корисним для глядачів, які не люблять приїжджати за квитками заздалегідь.
4
Встановіть в обраному місці намет, через яку здійснюватиметься торгівля. Далі слід найняти продавця. Найкраще, щоб продавець міг проконсультувати клієнта з тих чи інших заходам, оскільки нерідко клієнти не можуть відразу визначитися, на що вони хочуть піти. Таким чином, до вибору продавця варто підійти серйозно.